No, velky zvirata zrovna tyhle 3 panove asi nejsou pokud jde o net worth.
Mineri musi prodavat jako vzdy temer vse, ted jeste mnohem vic, nebot nepokryvaji naklady elektriky vesmes, takze i kdyby chteli drzet, tak nemuzou. Do toho si muzem pripocist hodler-whales, ktery si zijou nekde na vysoky noze a musi na stejnou castku fiat prodavat mnohem vic btc.








Odpověď s citací