Citace Původně odeslal Orbital Zobrazit příspěvek
U Revolutu muzes dobijet jakoukoliv kartou (asi debetni, mozna i kreditni to nevim) zadarmo. A pak si to zkonvertujes do jaky meny chces. Jen ten revolut musis pouzivat ty limity se zvysi samy. Ja ted zkusil 2500E to proslo, mozna jde i vic.
Ja dodam, ze dobiti kartou jde jenom v urcitych menach - GBP, EUR, USD, AUD, CAD, CHF, CZK, DKK, HKD, NOK, PLN, RON, SEK.
U ostatnich vice exotickych men jde dobit jen prevodem nebo s konverzi, ktera uz zadarmo neni.

Pokud by to tedy lakalo nejakeho honice bonusu na kreditkach, muze to fungovat, ale asi ne navzdy.

Pak je jeste podobna sluzba Transferwise, ktera nedavno musela zavest poplatky:
https://www.reddit.com/r/digitalnoma..._transfer_fee/

Spocitali si, ze na mnoho prevodu doplaci (zisk z prevodu men nevykompenzuje poplatek bankam), takze v podstate zavedli poplatky jako normalni banka.