Nestudoval jsem to do hloubky, ale otázka budoucnosti (hardfork/softfork) je taková politická záležitost se spoustou hádek, do které vůbec nevidím.
Technologicky mi ta dohoda (Segwit + 2MB block do 6 měsíců) přijde jako dobré řešení, ale nevím, kdo na tom má potenciál vydělat/prodělat - mineři, holdeři, exchanges...
Jinak včera večer byl drop: http://www.coindesk.com/bitcoins-pri...-400-new-high/
Chtěl jsem prodat + pak přikoupit, ale než se mi to povedlo, tak se trh zase uklidnil, takže jsem ve výsledku na nule...








Odpověď s citací
