Gambling feels like endless ejaculation
Aha, uz to chapu.Jasne, nekde v pozadi tohle u blockchainu byt skutecne muze. Protoze bitcoin jako temer komunistickej vynalez, je predurcenej k uspechu a renesanci skutecnyho cyberpunkovyho kapitalismu.
Nic na tom nemeni to, ze Uber jeste neni takovou blockchainovou firmou, protoze jim do toho chybi jedna vec a to je decentralizace. Uber podle me neuspeje, ale jeho blockchainovy nasledovnik ano.Podobne jako airbnb, ktery taky pujde do rite s regulacema, ale uz je bitcoinova alternativa.
Gambling feels like endless ejaculation
Bitcoin value tops gold for first time - BBC News
To receive a Bitcoin, a user must have a Bitcoin address - a string of 27-34 letters and numbers - which acts as a kind of virtual post-box to and from which the Bitcoins are sent.
To je pekny prirovnani. Ja rad dostavam postu
kolik je na svete unci zlata a kolik bitcoinu. Rekl bych ze bitcoiny jsou v porovnani se zlatem digitalni diamanty
jeste k tomu srovnani: "The Bitcoin Price is close to matching that of an ounce of Gold but, of course, the supply of Gold (measured in USD) is much greater (with above-ground stocks of 183,600 tons). For Bitcoin to reach the same market cap as Gold, the required price is $500,000" zdroj
Ve velmi volny navaznosti na predchozi dva prispevky bych doporucil ke zhlednuti novy dokument Adama Curtise - HyperNormalisation. V hodne zajimavym a sirokym kontextu tak rozebira mj. to, jak se predstavy a doktriny "dokonaleho radu" ci "rovnovazneho systemu" zvrhavaj spis v opak. A to ani tema BTC vubec nezminuje.
Zlata jsou tusim 2 plavecky bazeny nebo tak neco.
Hypernormalisation je fajn jako vse od Curtise, uz sem to tu doporucoval. Zajimavy ze tam mel vic zaberu na trumpa nez na Clinton (jeden tusim), prestoze to bylo pred volbama, kde trump fav nebyl.
Jinak ted u ty bovady to bylo receny jasne a ja to mel v hlave taky. Delat z bitcoinu neco matrixovyho je blbost a ta "edukace" se timhle smerem bude vyvijet. Kdyz se pise o cesky korune nebo dolaru, tak se taky vzdycky nepise, ze se prevadi z ruky do ruky nebo v clearingovym centru a ze to v podstate neni nic jinyho nez prazdnej symbol, kterymu lidi veri. Minimalne bitcoin supporters by si meli tento narativ tak nejak opakovat. Bitcoin je proste (alternativni)(krypto) mena, kterou jde narozdil od jinych klasickych men platit vse na cem se dohodnete.
Gambling feels like endless ejaculation
Ne nahodou je Trump v nahledu toho videa zde. I kdyby nevyhral, stejne by asi byl mnohem vetsim fenomenem nez Clintonova. Curtis mu podle me venoval tolik pozornosti ale i proto, ze Trump byl zminen na zacatku dokumentu jako ten, co krachujicimu New Yorku v 70. a 80. letech pomohl obnovit neoliberalni "rad", respektive vydelat na nem. Nyni se vraci na scenu, ale v jiny roli - jako ten, co prinasi do systemu prvek nestability, tzn. Trump je symptom a skvele ilustruje jednu dlouhou "pribehovou" linku. Ona je ale takova charakteristika vzdycky vachrlata, paradoxne z hlediska mez. vztahu to je prave Trump, kdo by je mohl stabilizovat lepe nez Clintonova - jez by byla schopna v Syrii bojovat proti Rusku naprimo. Nicmene zdani stability stejne byva osidny. To je prave taky problem to, co vnimame jako stabilitu a co jako disrupci.
Naposledy upravil spy_press; 05.03.2017 v 10:52.
Jj, proste pokud je zmena nevyhnutelna, tak ten kdo je jejim nositelem, je vlastne stabilizatorem a ten kdo konzervativne lpi na starem, ten destabilizuje tou svoji snahou udrzet stary svet. A je uplne jedno ze verbalne trump prave zneuziva lidskyho sentimentu.
Gambling feels like endless ejaculation
Predpokladam, ze btc casina uz vesele funguji v ramci dark webu? Muze bejt zajimavej symbolickej posun.
ta domena je shit, jakoze bitcoincasino.com ma cenu 6figures, ale tohle je shit
v ramci dark webu imho zatim nefunguje nic moc, protoze to neni treba, teprv az ten tlak bude nepredstavitelnej, tak se tam vse presune
zatim se do dark sfery,tj. btc presouvaji jen platby
je to proste paradoxne na statech, jak intenzivne budou tlacit; jen ony spusti protiutok tim utokem; dark web je silena nevyhoda v oblasti marketingu, tj. i kdyzby tam nekdo fungoval tak bude proste malej, protoze dark web je mnohem mensi nez normalni web
i ty bitcoin sazkovky trpi necim podobnym, vetsina lidi proste ty bitcoiny nema, ale tam se patrne ted neco zmeni, zvlast jestli skutecne zariznou v USA ty kreditky,coz pry muze byt za mesic nebo za rok, ale do dvou let temer urcite -> to je ten sileny bullish faktor pro btc
bitcoin ani darkweb nejsou fancy veci, aby si to clovek v paralelni polis napsal na triko; je to jedina mozna nejnepohodlnejsi cesta, kdyz alternativy selzou
Gambling feels like endless ejaculation
duvody pro schvaleni ETF: http://seekingalpha.com/article/4053...8a8dfa39460b48
pokud se to ale stane neverim ze cena bude jen 1500
Gambling feels like endless ejaculation
Nedavnej dump spis implikoval, ze ke schvaleni nedojde (ne ze by schvalovaci proces ETF byl jedinym faktorem kurzu samozrejme). Memo toho taky moc nerika, na druhou stranu pocet zucastnenejch a zainteresovanejch stran kus optimismu dodat muze. Jenom asi uplne nerozumim ocekavanim a nadejim, co do ETF vklada cast BTC komunity, prijdou mi zbytecne vyhroceny. Jasne, kurz by vystrelil, na druhou stranu by to asi stavelo BTC vic do role spekulativniho nastroje, ne meny. Tak jako tak ale bude vyvoj zajimavej
ten dump je momentalne z pulky zpet, neprijde mi to signifikantni, muzu se mylit,ale tady bud nekdo neco vi a pak myslim ze by se ten dump del jinak anebo nikdo nevi nic, ale s narustajicim casem co nejsou zpravy prece jen sance na schvaleni lehce roste
pokud to ale bude schvaleny tak myslim ze uvidime mnohem vic nez 1500 v nejaky parabole a jeste dulezitejsi nez schvaleni bude ten skutecny zajem o ten etf (ktery taky muze byt nicotny)
Gambling feels like endless ejaculation
Ctu argumenty o tom, ze ETF ma vlastne usnadnit relativne komplikovany nakupovani a holdovani bitcoinu kvuli spekulaci. To je otazka, jestli je skutecne prace s BTC burzama a penezenkama pro investory tak narocna, ze potrebujou ETF. Mozna vetsi prinos lezi v ty symbolicky rovine, cili v castecnym posveceni meny, vuci niz jinak urady zastavaj ambivalentni postoj.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |