ATL -6,5 2.00 OK - jeste jsem pred zapasem vsadil mensi spread -4 za 1.98, lajna sla dolu - nejvyssi bet weeku, Atlanta je valec, minule meli na male ale otocili to, ted naprosto suverene 21:48, Houston v druhe puli snizil, to bych ale prikladal spis "sundani nohy z plynu" Atlanty
DAL ML 2.59 KO Dallas padl v prodlouzeni 20:26, nesledoval jsem to, ale hodnotu to snad melo
CAR -4,5 2.19 OK - 37-23
MIA ML 2.20 KO - 14-27 - nastesti jsem to zalepil v livku celkem brzo sazkou na spread na druhou stranu, protoze start Miami byl des bes, pak zacli zlobit ale protisazka nastesti vysla
TS 6p: NYG +12 and over 39,5 2.00 KO NYG ukazali svou silu, bohuzel k overu schazel jeden TD, kdy Buffalo nedokazalo snizit v zaveru, ale QB to vubec nevzladl... tohle jsem bohuzel nezalepil v livku, veril jsem az do konce :/
GB -9 2.20 OK 17-3
OAK -3,5 1.99 KO Oakland nezvladl ve 4Q dotahnout dva drajvy na TD, naopak ke konci inkasoval z FG a prohral
pak jsem mel jeste dve live sazky na Washington pk a -6,5 - jedna ok druha ko
vzhledem k ruznym vyskam sazek to slo do plusu, proherni tipy nemely (krome MIAMI) daleko k uspechu
skoda, ze tu neni vetsi diskuze, nejsem si jistej jestli to ma nejakou vahu to sem psatuz si ale tak nejak na tu soutez a sport zvykam, snad se jeste zlepsim a bank pujde nahoru, brzo navic zacne NBA... pokud by mel nekdo nejakou kritiku ci pripominku k tipum, budu vdecnej
![]()







Odpověď s citací