ty cookies se mozna neresi u tech sazek samotnych, jinak bych to rozhodne nepodcenoval
jinak ja jako affiliate, chci proste vysoky ROI jako kazdej a jestli sazkovka neumi zpracovat hrace co sazi 1K E, coz je globalne tak 1/100, v Cesku mozna 1/1000, tak je to dost velka ztrata
k tem snaham o automatizaci i utirani si vlastni prdele jsem napsal uz nekolik postu a pokud nikdo nedokaze zceknout selskym rozumem tech par desitek vetsich hracu (to je proste prace pro jednoho cloveka max par hodin denne a bude dokonalejsi nez jakejkoliv stroj) a management vas nechava hrat si s takovejhlema kokotinama, tak je ve vedeni proste dost velkej flaw, abych byl pro zmenu strucny








Odpověď s citací