To sem rád, fakt sem se lekl, že si tam z čech už nevsadíme. Naštěstí to už běhá jak má, tak na sebe radši nebudu upozorňovat.
To sem rád, fakt sem se lekl, že si tam z čech už nevsadíme. Naštěstí to už běhá jak má, tak na sebe radši nebudu upozorňovat.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |