Tak přihlašuju se občas z práce, občas z domova a občas z hospody, tůhle před čtrnácti dny ze Slovenska a z Brna z nějakejch kavárenskejch wifi.
Snad to proboha nezavřou jak 12bet :/ Se zdá, že to byl jen nějakej pokus či bug, páč už jsem se přihlásil, se omlouvám, pokud plašim zbytečně.







Odpověď s citací