Stránka 4 z 4 PrvníPrvní 1234
Zobrazují se odpovědi 46 až 55 z 55

Téma: betfair,pinnacle- skalp

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Přesně to co tady píšete, tak na tom podle mě ztroskotává většina sázkařu a to je to, že odepíšou hned zezačátku strategii, která se jeví jako ztrátová, ale v dlouhodobém měřítku se s ní sázkař dostane do zisku a třeba né máleho, ale to už se ovšem nedozví, protože ji ihned odepíše. Pak se snaží hledat složitější a složitější strategie, různé kombinace.. MM apod., ale neuvědomují si, že něco jednoduchého, nějaká úplně obyčejna strategie má opravdu velké value. Jenže ještě než se to zkusí, tak padne otázka "Kdyby to bylo tak jednoduché, tak by to přece dělal každý a všichni jsme milionáři" a nepodrobí ji detailnímu zkoumání a "zátěžovému testu" .. možná, že to tak není, možná jsem popsal jen trošku poupravený můj příběh, ale po přečtení různých témat tady na fóru mi toto příjde jako hlavní problém všech sázkařu...

  2. #2
    neslovickarim ZBYTECNE
    slovo mag jsi pouzil ty sam a kazde slovo i syntax ma svuj vyznam; dokonce i to, ze neumis delat ty carky ve vete o tobe vypovida hodne

    symbol maga je jasnej: kdosi, kdo ma nadprirozeny schopnosti... pokud tohle slovo pouzijes, tak v tom to nadprirozeno lita

    a nerikej mi ze slovickarim, protoze prave v tom je u tebe zakopanej pes - sazeni je prace proste; mozna jsi nepochopil, co je prace, ale je to to co pise pivo, je to to nejnudnejsi na cely planete, co rozkvete az uplne na konci (te exponencialni krivky)

    pokud ti prijde ze slovickarim, muzes jit o dum dal, ta nabidka stale plati, ja ti rikam, co vidim a co je naprosto zjevny

    dalsi zjevna vec je, ze se umis pred lidma bud jen klanet a podlejzat jim, nebo je strilet z bot - a obe tyhle cesty te dovedou do pekla, nejde dokonce ani o to to vybalancovat, jde o to se jistym zpusobem na vsechno a vsechny kolem vysrat (a az oklikou se k nim vratit)

    premyslim jak to tu prekopat - mozna uplne zrusit novackovksou sekci, ono to k tomu zadani o tutorialy svadi
    Gambling feels like endless ejaculation

  3. #3
    Pivo uzasne napsany sazkarsky pribeh.

  4. #4
    To,ze nekomu podekuju a jeho rada je mi vzacna je podlejzani ? Na jednu stranu tady sjizdis lidi,ze jim pokora nic nerika a kdyz nekdo podekuje tak to nazves podlejzanim.Napsal sem mag, protoze mi to tak proste pripada,tobe ne,protoze si profik a vidis to vsechno uplne jinak.Ja se teda urcite nebudu vubec snikym hadat o to mi vubec neslo.

    Na neco sem se zeptal,prisla odpoved jeste prijemnejsi nez sem cekal,podekoval sem a konec.Zbytecne do me rypes s carkama a o podlejzani,kdyz to tak vubec neni.

  5. #5
    ne, to neni tak ze clovek je profik, a ma to v kapse a proto mu to nepripada jako magie

    cloveku holt ty veci musi prestat pripadat jako magie a pak se stane profikem

    to je to, ze proste chapes, ze nic neni magickyho, dosazitelny je defacto cokoliv v tomhle svete, ale vzdycky za to adekvatne zaplatis

    to s tim co mam nebo co jsem nema co delat; i kdyz jsem byl objektivne hovno (a hovno jsem i nadale, jen si to bohuzel spousta lidi v cele s tebou nemysli) tak jsem si fakt nemyslel, ze je nekdo schopnejsi sam o sobe nebo tak neco; vzdycky za tim byla videt prace; kdyz jsem nemel love, tak to bylo moje rozhodnuti, protoze jsem proste v te dobe vyhodnotil situaci tak, ze mit love je nesmysl (a to ze ted si myslim, ze jsem tehdy byl pokryteckej debil dodavam jen pro uplnost); lidem co makali a meli prachy nebo kradli a meli prachy jsem se smal

    ted jsem dosel k tomu, ze vyjadrenim my pokory je prachy vydelat a umet zmenit na to cely pohled

    skutecne bys mel navstivit pscyhoanalyza.com, pisu ti to uz ponekolikaty, tady te IMHO ted nic uz moc dal nedostane; protoze jak delis svet na profiky a zbytek; tj. na schopny a neschopny, tak jsi dost v hajzlu

    je dulezity premyslet o tom proc chces ty love mit... chces auto? chces si potvrdit ze jsi ten profik? chces to protoze to chteji vsichni ostatni? chces to aby sis koupil malomestackou radovku a hral tu klasickou hru? ME tohle fakt nezajima... a budu rad kdyz me toho usetris, ale pro tebe jsou tyhle (jakoby samozrejmy) otazky zasadni.
    Gambling feels like endless ejaculation

  6. #6
    Citace Původně odeslal Orbital Zobrazit příspěvek
    ne, to neni tak ze clovek je profik, a ma to v kapse a proto mu to nepripada jako magie

    cloveku holt ty veci musi prestat pripadat jako magie a pak se stane profikem

    to je to, ze proste chapes, ze nic neni magickyho, dosazitelny je defacto cokoliv v tomhle svete, ale vzdycky za to adekvatne zaplatis

    to s tim co mam nebo co jsem nema co delat; i kdyz jsem byl objektivne hovno (a hovno jsem i nadale, jen si to bohuzel spousta lidi v cele s tebou nemysli) tak jsem si fakt nemyslel, ze je nekdo schopnejsi sam o sobe nebo tak neco; vzdycky za tim byla videt prace; kdyz jsem nemel love, tak to bylo moje rozhodnuti, protoze jsem proste v te dobe vyhodnotil situaci tak, ze mit love je nesmysl (a to ze ted si myslim, ze jsem tehdy byl pokryteckej debil dodavam jen pro uplnost); lidem co makali a meli prachy nebo kradli a meli prachy jsem se smal

    ted jsem dosel k tomu, ze vyjadrenim my pokory je prachy vydelat a umet zmenit na to cely pohled

    skutecne bys mel navstivit pscyhoanalyza.com, pisu ti to uz ponekolikaty, tady te IMHO ted nic uz moc dal nedostane; protoze jak delis svet na profiky a zbytek; tj. na schopny a neschopny, tak jsi dost v hajzlu

    je dulezity premyslet o tom proc chces ty love mit... chces auto? chces si potvrdit ze jsi ten profik? chces to protoze to chteji vsichni ostatni? chces to aby sis koupil malomestackou radovku a hral tu klasickou hru? ME tohle fakt nezajima... a budu rad kdyz me toho usetris, ale pro tebe jsou tyhle (jakoby samozrejmy) otazky zasadni.
    Vedl si takovy reci i jako zacatecnik ? Pochybuju
    Zase ses chytl slova PROFIK , ty mi proste nerozumis co tim vsim chci rict Mozna se spatne vyjadruju nebo nevim.Zkratka nemuzes cekat,ze nekdo kdo stim zacina bude na te same vlne a stejnych nazoru jako ty.Pro me je to neco noveho,nic ztoho nechapu a ty se tu po me vozis a chytas za kazde slovo.Ja jako zacatecnik v sazeni vidim penize , penize = svoboda.Druha vec je ta, ze pokud ty se penezma v dnesni dobe dusis a mas na to vsechno jiny pohled, vidis neco vic,to je v poradku,neberu ti to.Konec koncu vsichni do toho sli stim, ze vydelaji love.Holt nekdo uz je o kus dal, nekdo na zacatku.

  7. #7
    Citace Původně odeslal Líná mrdka s hovnem v hlavě Zobrazit příspěvek
    Vedl si takovy reci i jako zacatecnik ? Pochybuju
    Zase ses chytl slova PROFIK , ty mi proste nerozumis co tim vsim chci rict Mozna se spatne vyjadruju nebo nevim.Zkratka nemuzes cekat,ze nekdo kdo stim zacina bude na te same vlne a stejnych nazoru jako ty.Pro me je to neco noveho,nic ztoho nechapu a ty se tu po me vozis a chytas za kazde slovo.Ja jako zacatecnik v sazeni vidim penize , penize = svoboda.Druha vec je ta, ze pokud ty se penezma v dnesni dobe dusis a mas na to vsechno jiny pohled, vidis neco vic,to je v poradku,neberu ti to.Konec koncu vsichni do toho sli stim, ze vydelaji love.Holt nekdo uz je o kus dal, nekdo na zacatku.
    Vubec te nechytam za slovo, ja interpretuju tvoje slova. Mozna je to pro tebe prekvapive (a opet te odkazuju na psychoanalyza.com minimalne po 4te), ale lidstvo jako celek, jeden clovek vedle druhyho, se vyznacuje napric kulturama stejnym symbolickym slovnikem. Hovno je hovno; falus je falus. Ty mluvis o profikach a to znamena, ze tam nekde [v tvy hlave] jsou nejaci profici (treba tady whatever). To je tvy slaby misto, na kterym te vzdycky nejakej Patrik dostane. Nase spolecnost je nastavena tak, aby clovek k profikum vzhlizel a ojebe te nejakej zmrd. Nikdo nemluvi o praci....

    Ano ty muzes byt pivo, ted hned. Kdyz nebudes chytat za slovo me. Tim ted jsem myslel v pocatcich sazeni v jedny zidovsky rodine jak sem psal uz xkrat. Tim ted minim 8 let zpet, protoze ten stav trva.

    Hlavne prestan koukat po lidech, utahne te kazdej na vareny nudli omotany kolem petilitru. Jako sis frcel na Patricismu, tak ted te chytl dalsi internetovej hype - pribehy_slavnych_a_uspesnych_porn. I proto jsem byl zpocatku obezretnej kdyz sem psal neco o sobe a ted vim, ze to byla velka chyba se tak moc rozepisovat. Stejne jako pivo to myslel v dobrym, ale to co se ted proste pocita, je to co naklika za tenhle vecer a co provede s diskotekou pod sebou a pokud to dnes nezvladne, tak je proste loser, jako kazdej profik, co mu to ujede.

    Uplne jinak receno, vsichni stojime v mnoha ohledech porad na startu, a pusobej na nas stejny psycho-zakonitosti a nejvic ty, o kterych predpokladame, ze uz jsme je davno zmakli. A je uplne fuk jestli jde o euro nebo mega eur. Jak mi ted rekla pani P z vesnicky V. u O. zivot je jako otoceni listu papiru v knize. A to je cely. Takze ZNOVU ti doporucim stranku psychoanalyza.com, kde se muzes docist o tom, co je treba falus nebo symbol a pak to cele uvidis trochu jinak.
    Gambling feels like endless ejaculation

  8. #8
    btw mas +EV na vybirani bonusu tak JSI profik, kurva...
    Gambling feels like endless ejaculation

  9. #9
    Citace Původně odeslal Orbital Zobrazit příspěvek
    btw mas +EV na vybirani bonusu tak JSI profik, kurva...
    ....

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •  
Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ?
-_-