Peto a kohože plánujete kupovať, a z akú stake idete začať? Ak nemáš prachy a čas tak daj ruky od toho preč, ale za otestovanie nič nedáš max 9E + čo na tom prehráš![]()
Peto a kohože plánujete kupovať, a z akú stake idete začať? Ak nemáš prachy a čas tak daj ruky od toho preč, ale za otestovanie nič nedáš max 9E + čo na tom prehráš![]()
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |