..tak ted uz konecne vim,ze se "sazenim" skutecne muzu zivit
hlasim se jako prvni do rady....kolik zaplatis?![]()
..tak ted uz konecne vim,ze se "sazenim" skutecne muzu zivit
hlasim se jako prvni do rady....kolik zaplatis?![]()
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |