Citace Původně odeslal randim Zobrazit příspěvek
Ale Taxane, co si to nalhavas, samozrejme ze platis dane, (ledaze bys nic nekupoval, protoze mozna te to prekvapi, ale vsechno je zdanený i ten tvuj benzin do tve motorecky )
Randime, si očividně chytrý kluk, tak sis jistě domyslel o kterých daních mluvím. I o tomhle je toto forum.