Tak jasny, ze to platijou jenom pice, ale stejne by me zajimalo jak to je....A jak je to vubec s danama v brazilii? tam se na to sere este vic jak tady ne?
Tak jasny, ze to platijou jenom pice, ale stejne by me zajimalo jak to je....A jak je to vubec s danama v brazilii? tam se na to sere este vic jak tady ne?
Do toho mám bohužel ještě hodně daleko, protože jsem se skutečným sázením začal v podstatě až letos.Jinak Kalouse a Veverky by určitě zajímalo, kdo z fóra dělá to 1M, miku ty nebo snad Orbital? No tak kucí
Orbi tady něco takového psal, předpokládám o sobě, možná k té sázce by nemusel mít moc daleko taky třeba Emir.
Podstatné ale je, že tolik vydělávat na pre-match trhu musí být zatraceně těžké. Vysoká likvidita spolu s hodnotou se spíš najde při live sázení, nehledě na to, kolik sázek se dá uzavřít.
Je to o kapitalu, jak pise smiler. Jinak ti konto poroste pokud sazis za 5K a jinak ti poroste pokud sazis za 50K.
Samozrejme predpoklad je, ze budes dlouhodobe uspesny, v opacnem pripade ti nepomuzou ani sazky za mega.
Je to sileny, co popisujes. Nevim esli je ten kolac objektivne mensi, nebo se lidi boji, ze je, nebo je to nejaka vzajemne propojena kombinace obojiho. Ale kdyz uz i lidi, co jsou kdesi v Brazilsky prdeli vicemene odkazany jedna na druhyho jsou schopny vybrat spolecnou kasu v podniku kde pracujou nebo utratit love, ktery nejsou jejich a jeste se divej, ze s nima nechci mit nic spolecnyho, tak nechapu.... nechapu fakt nechapu
Tyhle veci jsou jak rakovina...veci co se tykaji duvery a ztraty duvery. A nase civilizace si s tou duverou a budovanim falesny duvery, kterou nastavovala vsim moznym, hrala tak dlouho, ze ten pruser, az si to ted fakt sedne na prdel a vsichni zjisti, ze ani sobe nemuzou verit nos mezi ocima, bude fakt kardinalni.
Gambling feels like endless ejaculation
Vieš, pre nás čo sa tu stretávame je obecne veľmi ťažké nepodľahnúť tej skepse, ktorá by nás v prípade jej prijatia zabila. A nájsť si každý svoj prijateľný spôsob ďalšieho smerovania. Možno to teraz nepoviem presne, ale je dôležité z toho kvanta vstupov čo máme v hlavách, vydefinovať pár krátkych a zrozumiteľných viet. Ja to mám takto: To že sme, nie je náhoda. Ak tu teda (na Zemi) sme, má to nejaký zmysel (poslanie? určite!). Tým zmyslom je pokračovať a to tak, aby sme každý do časopriestoru pridali nejaké value. Akékoľvek. (Keď sa naučíš čínsky, budeš čítať čínske knihy, obohatíš tým svet, lebo to čo si prečítaš ti ostane v hlave, ovplyvní to úroveň tvojho rozhľadu a tým pádom to možno niekomu ďalšiemu pomôže... atd).
Pokračujem: ak si v polčase cesty a zatiaľ si nenašiel Boha, tak ho nasilu nehľadaj, nejde to. Na 99 % ho nájdeš vtedy, keď si v tých najväčších sračkách. Myslím tým fakt v najväčších a dlhšiu dobu. Potom sa niečo zlomí, a už sa tým Bohom nemusíš zapodievať každodenne. Už vieš že je a je tu a zároveň v tebe furt, takže nemusíš za ním chodiť do kostola a recitovať modlitby. Žije sa s tým lepšie, veci majú jasnejšiu podobu čo sa týka "príčina-následok"![]()
Zavrhli úmysl, který Bůh s nimi měl. (Lk 7,30)
Nepodľahnite podfuku, že svet sa delí na dobrých a zlých. Svet je ring, kde jedni hajzli bojujú proti druhým hajzlom.
Ja ty skepsi nedokazu podlehnout. Snad bych i casto rad chtel (myslim ze natolik velkej srab skutecne jsem), ale proste co se v mladi nenaucis, ke staru uz nenajdes
Neumim zahrat tu hru, ze je vsechno v pici a ja teda budu taky v pici a hura do toho, jdem se zabit v nejakym masakroidnim ohnostroji. Podarilo se mi to prervat parkrat a proste v tom value nevidim. Ono tohle vsechno je sice zajimavy, je to ubohy, ale za prve: kdyz clovek prijme vsechnu tu bolest, tak z toho nakonec stejne sklidi jen on sam a mnohem vic nez potrebuje (informaci, penez, svobody, Boha...); neprijmout bolest je analogicky tomu jit na party a vybrat si na ni z kreditky - ta kocovina proste nestoji za to.
Zadruhe: za oknem je laguna, kazdy rano mam luxusni snidani, v kindlu plno knizek, v cesku a japonsku jsou super cajovny atd, atd...
Tim chci rict, ze je dobre se do ostatnich lidi vcitit a pocitit s nima jejich ubohost (e.g. pochopit svoji) a o tom je asi celej zivot, ale konec koncu: kdyz nekdo jinej okrada tebe, je to skutecne nakonec JEHO problem a ne tvuj. Neboli na konci, kdyz se vsichni projevi jako ty nejvetsi myslitelne svine, je dobry zaklapnout desky, odpocinout si a jit do dalsiho kola. On ten zapas zas tak dlouhej neni...
Gambling feels like endless ejaculation
Zavrhli úmysl, který Bůh s nimi měl. (Lk 7,30)
Nepodľahnite podfuku, že svet sa delí na dobrých a zlých. Svet je ring, kde jedni hajzli bojujú proti druhým hajzlom.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |