Stránka 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazují se odpovědi 31 až 44 z 44

Téma: Pomale nacitanie stranky

  1. #31
    Maminka mě zachránila od ostrakizace už nemám přítelkyni... Avatar uživatele tanasguram
    Založen
    29.02.2012
    Příspěvky
    308
    Co teď budu jen dělat s tím ušetřeným časem z bývalýho čekání na odezvu. Jsem bezradný
    C2H5OH

  2. #32
    Zahada.

    Este nikdy sa mi to nestalo. Po kliknuti na "co je noveho" mi ukazuje, ze posledny prispevok v tomto vlakne bol o 11:49:

    Poslední příspěvek: Dnes 11:49
    Autor tanasguram

    Ale po rozkliknuti sa mi vobec nezobrazuje (posledny bol u mna od michal2299).


    Avsak, ked som isiel odpisat sem - dole - vo "vypise" prispevkov vidim aj ten od kolegu "tanasguram-a". Nechapem ...

  3. #33

  4. #34
    Aha. A teraz (po odoslani mojho prispevku), uz sa mi zobrazil aj ten od tanasguram-a (11:49).

  5. #35
    Nie, cas je OK. Len mi nezobrazovalo vo vlakne ten posledny prispevok. Uz je tam - vidim ho. Ale az po odoslani mojej odpovede sa mi zobrazil.

  6. #36
    bude to neco s tim, ze jsi homepage nacetl, kdyz posledni prispevek byl strana 2 tohohle vlakna, ale pak pribyla strana 3, kde prvni prispevek byl tanasguram nebo nejaka takova picovina

    to se asi driv nestavalo, protoze odeslani prispevku trvalo tak 5 minut
    Gambling feels like endless ejaculation

  7. #37
    Ano, vsimol som si potom, ze ten jeho (tanasguram) prispevok bol na 3. strane, ale mne furt ukazovalo, ze su len 2 strany. Ale dole, ked som odpovedal, kde su vsetky prispevky tiez zobrazene, som uz ten jeho videl.
    Nevadi. nic sa nedeje. Inak to (zatial) funguje.

  8. #38
    cože je to "lay"?
    Založen
    19.11.2011
    Bydliště
    Praha/Beroun/VK
    Příspěvky
    38
    ja mam dobrou linku a zrychleni ted pocituju celkem hodne velke..

  9. #39
    no to co "1" popisuješ se mi občas dělo po přechodu na tohle nový forum, že mě to hodilo jen na předposlední stránku, ale na poslední jsme se dostat nemohl, popisoval jsme to v threadu Přesun fora a pak i Orb psal, že se mu to stalo, od zimy se mi to už ale nestalo..

  10. #40
    homepage: Neteller Avatar uživatele SMILE
    Založen
    08.05.2012
    Bydliště
    Jižní
    Příspěvky
    127
    původně odeslal Tanasguram
    Co teď budu jen dělat s tím ušetřeným časem z bývalýho čekání na odezvu. Jsem bezradný
    stihneš se podívat na film "Vyměřený čas"

    běží vše tak jak má i tady
    Život je sázka lidí na lidi. Jak to dopadá, to víme a proto jsme gambleři, co sází na život. http://bigglobetrotter.blogspot.com.br/
    Rio de Janeiro|Brazílie|Karneval|Kostýmy|Dovolená|Rio dveře do Brazílie|Češi v Brazílii

  11. #41
    Co sa tyka mna, pocitujem velmi velke zrychlenie stranky, najma co ma tesi, ze uz nie je problem prehliadat forum cez iphone dik admin a vedenie fora.
    Naposledy upravil Ajajáj; 11.05.2012 v 03:01.
    HOCKEY STATISTICS

    CURRENT WEEK
    CURRENT MONTH
    CURRENT YEAR
    Picks
    7
    Picks
    14
    Picks
    14
    Accuracy-%
    28.6 %
    Accuracy-%
    21.4 %
    Accuracy-%
    21.4 %
    ROI
    55 %
    ROI
    40.9 %
    ROI
    40.9 %
    Updated: 24.9.2013 / 13:00

  12. #42
    --- už nemám přítelkyni...
    Založen
    12.10.2011
    Příspěvky
    370
    Poslednich par dni se nemuzu dostat na sazkare. Stranka se nenacte, a pokud nacte tak jen kousek, nebo je rozhozena. Deje se to jeste nekomu? Nebo to je problem pouze u me?

  13. #43
    Gambling feels like endless ejaculation

  14. #44

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •  
Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ?
-_-