Stránka 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 44

Téma: Pomale nacitanie stranky

  1. #1

    Pomale nacitanie stranky

    Cafte, otazka skor smeruje k adminom, neuvazujete trochu zrychlit forum ? mne to dlhsiu dobu nacitava kludne aj 1-2 min, hoico kde kliknem. Nebolo by lepsie spravit jednoduchy desig, ist na starsiu phpbb ako toto ? uz len kvoli uzivatelom ( samozrejme, neviem ci ten problem je globalny alebo len u mna ). Ale ako alternativu hodim link co mam na mysli : Diskusné fórum o informačných technológiách

    - jednoduchy desing ( po registracii uzivatela vsetky reklamy zmiznu )
    - sice starsie phpbb, ale ovela prehliadnejsie
    - ocenia najma uzivatelia ak prehliadaju forum cez mobil


    napr. ja cez iPhone mam problem niekedy sa vobec prihlasit. ( internetom to nie je ).

    vdaka, za kazdu odpoved.
    HOCKEY STATISTICS

    CURRENT WEEK
    CURRENT MONTH
    CURRENT YEAR
    Picks
    7
    Picks
    14
    Picks
    14
    Accuracy-%
    28.6 %
    Accuracy-%
    21.4 %
    Accuracy-%
    21.4 %
    ROI
    55 %
    ROI
    40.9 %
    ROI
    40.9 %
    Updated: 24.9.2013 / 13:00

  2. #2
    mě to de taky na píču. K tomu to přihlášení, co mě automaticky nepřesměruje...

    Všechny ostatní weby mi jdou naprosto normálně. Internet mám vklidu a mám ho i celkem rychlej...

    sem rozzlobený!

    (Google Chrome- žádný pluginy atd., prostě normálka)
    (Mozilla - to samý, jen to přihlášení de normálně)
    Člověk to musí mít furt pod kontrolou nebo se z toho posere...

  3. #3
    WTF, mám ten samý problém, ide to pomaly a blbo. Navyše mi nefunguje funkcia vyhľadávania, chcel som dať vyhľadať konkrétne slovo a nič. Čo na to nový admin?
    Zavrhli úmysl, který Bůh s nimi měl. (Lk 7,30)

    Nepodľahnite podfuku, že svet sa delí na dobrých a zlých. Svet je ring, kde jedni hajzli bojujú proti druhým hajzlom.

  4. #4
    už nemám přítelkyni...
    Založen
    20.12.2011
    Bydliště
    Bordelstán
    Příspěvky
    304
    Já žádný problém nepociťuju.
    Mně to po přihlášení automaticky přesměrovává. Načítání stránek po kliknutí na odkaz na fóru
    by mohlo být trochu rychlější ale je to podle mně pořád dobré ( do 10s ).

    pozn. - používám Google chrome , internet O2

    Iceland : funkce vyhledávání mně funguje ale je pomalejší ( tak 30s )

  5. #5
    Citace Původně odeslal Djoker Zobrazit příspěvek
    Já žádný problém nepociťuju.
    Mně to po přihlášení automaticky přesměrovává. Načítání stránek po kliknutí na odkaz na fóru
    by mohlo být trochu rychlější ale je to podle mně pořád dobré ( do 10s ).

    pozn. - používám Google chrome , internet O2
    Hmmmm, je možné že som už nejaký nemocný z tých internetov. Keď sa mi načítava stránka viac ako 2s, tak bijem hlavou do kýbordu, keď cez 5s, tak musím na záchod a keď 10s, tak si berem acylpyrin+živočíšne uhlie
    Zavrhli úmysl, který Bůh s nimi měl. (Lk 7,30)

    Nepodľahnite podfuku, že svet sa delí na dobrých a zlých. Svet je ring, kde jedni hajzli bojujú proti druhým hajzlom.

  6. #6
    už nemám přítelkyni...
    Založen
    20.12.2011
    Bydliště
    Bordelstán
    Příspěvky
    304
    Citace Původně odeslal iceland Zobrazit příspěvek
    Hmmmm, je možné že som už nejaký nemocný z tých internetov. Keď sa mi načítava stránka viac ako 2s, tak bijem hlavou do kýbordu, keď cez 5s, tak musím na záchod a keď 10s, tak si berem acylpyrin+živočíšne uhlie



    Pokud chceš zkusit test trpělivostí , tak ti doporučuji pořídit si internet od T-mobile.
    Po vyčerpání limitu FUP je tento internet zpomalen takovým způsobem , že např. načtení stránky
    google.cz trválo půl minuty a načtení stránky seznam.cz trvalo minutu.

  7. #7
    Citace Původně odeslal Djoker Zobrazit příspěvek
    ...načtení stránky google.cz trválo půl minuty a načtení stránky seznam.cz trvalo minutu.
    no to by ma už načisto jeblo. Na prelome 1999-2000 som firemnému počítačovému expertovi zadal vyrobiť www stránky firmy. Neviem či to on tak dojebal, alebo vtedy bol net skutočne tak pomalý oproti dnešku, ale fakt kým sa načítala stránka, tak som absolvoval veľkú potrebu na záchode a vyfajčil pritom celú cigaretu. Keď som sa vrátil do kanclu, tak sa doťahoval ešte spodok stránky
    Zavrhli úmysl, který Bůh s nimi měl. (Lk 7,30)

    Nepodľahnite podfuku, že svet sa delí na dobrých a zlých. Svet je ring, kde jedni hajzli bojujú proti druhým hajzlom.

  8. #8
    prosim pockajme si na vyjadrenie adminov. Osobne si myslim, ze tu nejde o pripojenie s netom, v dnesnej dobe ho ma kazdy uz viac nez lepsi na to aby zvladol bez problemov citat niejake phpbb forum. Skor moze ist o hosting, server, vela grafiky na fore a podobne...
    HOCKEY STATISTICS

    CURRENT WEEK
    CURRENT MONTH
    CURRENT YEAR
    Picks
    7
    Picks
    14
    Picks
    14
    Accuracy-%
    28.6 %
    Accuracy-%
    21.4 %
    Accuracy-%
    21.4 %
    ROI
    55 %
    ROI
    40.9 %
    ROI
    40.9 %
    Updated: 24.9.2013 / 13:00

  9. #9
    už nemám přítelkyni... Avatar uživatele Bary
    Založen
    22.07.2009
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    343
    Tady bude jiný problém, každý večer tu u toho taky kvetu, protože se každá stránka načíta dost pomalu. Tipl bych si, že je tu asi největší špička a server trochu nezvládá, protože třeba o víkendu přes den to je v pohodě.

  10. #10
    Maminka mě zachránila od ostrakizace už nemám přítelkyni... Avatar uživatele tanasguram
    Založen
    29.02.2012
    Příspěvky
    308
    Taky to mám, laguje to jako důchodce na přechodu...někdy
    C2H5OH

  11. #11
    Citace Původně odeslal tanasguram Zobrazit příspěvek
    Taky to mám, laguje to jako důchodce na přechodu...někdy
    Moc často nééé, ale dost často!!!
    Člověk to musí mít furt pod kontrolou nebo se z toho posere...

  12. #12
    Hele je to na shared serveru u HM, nevim jak to maji delany, ale jisty je, ze se tam obcas jeste do toho spusti FTPko a takove srandy. Ve skutecnosti me prekvapuje, ze to vubec jeste jede.

    V Cesku mam nejaky quad core a 16GB pameti tusim a i ve spicce jede na 30% pry, nicmene web co na tom jede pada. Potrebuju nejdriv doresit proc ten web pada i kdyz je server na 30% a pak bych tam presunul sazkare, pac ten by tam byl jako plivnuti v mori.

    Nrazzurro tuj problem je plugin v chrome, jestli ti to jede v anonymnim prohlizeni, tak si proste preinstaluj chroma, s tim nic neudelame. To, ze to tu laguje, to ale je nas problem. Jste zhyckani, to zaprve. Zadruhe mi takhle laguje celej zivot. Nikdo nechce pracovat, tak jakoby vse jede na 10x pretizenem serveru. Jak rikam, vubec me prekvapuje, ze to funguje.

    Chci rict tohle: kdyz refreshnete, tak se sem nakonec doatnete. A je otazka, zda delat jednu vec na 99.999% nebo 20 veci na 95-99%. Zjistuju, ze je efektivnejsi to druhy. Problem u sazkare bylo ted pul roku to, ze tu vubec byly spatne nastaveny redirecty a uplne jsme vypadli z indexu, cehoz si mozna nevsimli ti co to tu znaji, ale uz to bylo dost pod temi 95%. Je to neco jako auto, ve kterym by nefungovala uz ani rucni brzda, aspon tu vyzaduju.

    Proste asi si to neumite predstavit - mozna sazite a mozna do toho delate jednu vec navic. Ja tu mam otce umirajiciho na rakovinu, weby, co mi vydelavaji vic nez sazkar, sazkare, weby co jsou perspektivni, pizzerii v brazilii, pruzkum brazilie, lidi v brazilii, SEO pro firmy v brazilii, mam tu 83 letou babicku v brazilii, mam tu samozrejme sazeni porad jeste, nekde v paraguayi mam ted ztracenou pritelkyni, mam doma hroutici se matku. A hodne hodne veci jsem vynechal, jako napriklad jednu holcicku ze Sao Paula, kterou se snazim ucit nejaky veci od piky, nebo to, ze ted rusim internet v Brazilii, co nefunguje a uz to delam tyden a zitra mi to vezme denni cestu do Ria a vysledek nejisty. Zijete vazeni na oblacku, vubec nevite, jakej je svet. Respektuju to, delam sazkare pro rozmazleny lidicky, co asi chcipnou az na ne svet spadne. Ale pochopte taky me.

    Problem byl, ze kdyz jsem se s nekym doposud snazim spojit, tak s tema lidma bylo vic prace, nez prinesli uzitku. Jedinej, kdo totak nema je Reader a pak myslim i Ovaris, ale ten zatim nema vysledky.

    Takze co se pomaleho sazkare tyce: musim doresit ten velky server v praze a proc pada, navic tam jde traffic nahoru. Az se to zjisti, tak se tam ASI da sazkar. Nemuzu uz zakladat dalsi hosting, uz ted si pamatuju tak 20% hesel od vsech tech veci, uz ted mi visi priserny penize na ruznych affiliate uctech, uctech sazkovek, uctech reklamnich spolecnosti, ktery nikdy v zivote nedostanu zpet, pac si nepamatuju loginy, identity, emaily ani to, ze tam ty prachy jsou. Atd atd.

    Jeste chci rict, ze si vas vsech vazim, ale ono ta hrozna performance ma i ten duvod, ze filtruje lidi. Bud chcete neco perfektne funkcniho a povrchniho, anebo hledate. Vzdyt se podivejte na pinnacle... Ty nejlepsi veci v zivote nejsou a nikdy nebudou tak zabaleny, jako ten nejvetsi shit... kterej ma prave a jen obal. Phpbb never more.
    Naposledy upravil Orbital; 19.04.2012 v 00:04.
    Gambling feels like endless ejaculation

  13. #13
    HOCKEY STATISTICS

    CURRENT WEEK
    CURRENT MONTH
    CURRENT YEAR
    Picks
    7
    Picks
    14
    Picks
    14
    Accuracy-%
    28.6 %
    Accuracy-%
    21.4 %
    Accuracy-%
    21.4 %
    ROI
    55 %
    ROI
    40.9 %
    ROI
    40.9 %
    Updated: 24.9.2013 / 13:00

  14. #14
    Jojo, vbulletin je docela narocny. Jak rika orbital ten presun je planovany a bude. neslibuji nic, ale chtel bych aby se to ted rozhybalo konecne.

  15. #15
    ...chtel bych aby se to ted rozhybalo konecne
    ...rekl programator jeste bysme mohli nahajrovat Nathalii, aby ti pichla
    Gambling feels like endless ejaculation

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •  
Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ?
-_-