ten treti set arvidson se uz vubec nesnazila, jak ji prvne brejkla a udrzela podani 2-0 tak uz to s ni jelo z kopce , brejkla pri stavu 4-1 a pak neudrzela ,hotovson.
jsem zvedavej na zapas babos s kanepi , jestli ji babos trosku potrapi.