Ahoj Trexi,
tak moje IP je: 84.42.232.219
a ověř si to u administrátora.
Ahoj Trexi,
tak moje IP je: 84.42.232.219
a ověř si to u administrátora.
Do kelu, kolko je vas teda (Dusan, Svoboz, Renata, Lecitel), musketieri by z vas este mohli byt (ste styria), tych podvedenych tym ilegalom
(B365), co musite drzat obcanky u ksichtov (pardon za vyraz), ale na "7 statocnych" vam chyba este Omachel, Kaligula a Zlobr (tie
nicky su len "ilustracne"- podobnost s realitou je ciste nahodna, nechcel som sa nikoho dotknut)?
Ej, ale som rad, ze tam mam ucet uz asi 6 rokov a takto ma nesekirovali. Esteze som to stihol ...
Nie je nad to registrovat sa u niektorej nasej SK, pekne "face to face", mila obsluha na pobocke, kurzy na tabuliach, niekde je priamo aj bar,
ze, pribudnu kamarati, s ktorymi si mozete vymienat tutovky (na plachty), pokecat o zivote, a tak ... ?
Tak, konecne sa mi podarilo prehovorit pani Colombovu, aby to pre mna urobila.
Zatocila svojim oblubenym kyvadielkom (ktore ju este nikdy nesklamalo) a je to tu:
Mal by to byt niekto z "Hanakovic grupy". Njn, svet je maly ...
Z Bohnic asi nebudu. Kde by tam mali (pacienti) pristup k netu, a dokonca s nejakym menicom IP adresy ?
Viem, iste su take "programky", co to dokazu, ale s psychiatriou mi to nestimuje.
To skor ti obrezani nosasti su takto "clever" ...ti dokazu rozne "levarny" ... mam s nimi len spatne skusenosti ...
Ty woe tady to vypadá návštěvu z Exot tv
Na závěr abychom vyrovnali tu negativní energii od místního léčitele vám všem posílám energii shambally
Ezo.tv - Aleš Fajx posílá energii shambally a odstřihává minulost... - YouTube
A už ty sračky nehulte!![]()
dusane , voe a co ferrer ten je vodblokovanej nebo jak ?
Jinak Dušane, Svobozu, Renato, nebo jak ti v Bohnicích říkají, doporučuji spíše jít na Psychoporadna.cz - psycholog, psychiatr, testy a konzultace on-line, komunikace, psychoshop....
A to, že víš, co je to IP adresa ti v maskování svých multikydů nepomůže, když jsi zapomněl na jednu zásadní věc...
Zdravím všechny, co jste se mnou ve spojení... zatím bylo napětí nejsilnější kolem 22:00, pak kolem 23:00, nyní to klesá, ale uvidím, jaké to bude během live po prvních setech, které začnou v 1:00... budu sledovat přes UNI.. a BET... střídavě Djokoviče a Fallu
Zde se loučím a jdu na dřívější fórum, tam si pak srovnejte své hodnoty s tím, co Vám budu průběžně psát...
Lidi klid, ja se jich zeptam jako affil, ze si mi tu lidi stezuji na to, ze musi mavat obcankou u ksichtu a dam vedet.
Gambling feels like endless ejaculation
ale neco na tom bude: BET365 requests strange verification way.Is it secure and do they have such right?
Gambling feels like endless ejaculation
Omlouvám se, asi jsem blbě nastavil časové pásmo, takže to psal v 0:31, SEČ
Just for the record: asi pred mesicem jsem tam zlikvidoval ucet v obvyklem rozmezi co vydrzi a zadny tyhle uchylarny po me nechteli na CZ identitu.
Dusan a vsichni ostatni: vitejte tady v paraniodnim vesmiru. Pokud jste opravdu Hanak a spol. tak se na to prijde a o to vetsi bude vase hanba. We vyhledavani duplicit jsme lepsi nez Google a IP adresy k tomu netreba. To je zatim tak vse.
Gambling feels like endless ejaculation
Ještě se vracím...abych uklidnil Orbita.
Opravdu můžeš být klidný, s nějakým tím Vašim "Hanákem a spol." nemáme nic společné.
Co se týče dopisů od Bet365, je absulotně nezajímá adresa, ale to, aby se uživatel podíval na jejich "zelený" dopis a uložil se záznam alespoň dočasně v paměti.
Při registraci můžeš uvést jakoukoliv adresu, kde si uživatel buď jen vyvěsí poštovní schránku nebo jeho jméno si dočasně vylepí na schránku někdo, kdo mu pak ten dopis předá.
Navíc, v Česku se používá dvojí číslování: Ulice + č. popisné / č. orientační a programátoři Bet365 se ani neobtěžovali opravit kolonku, aby uživatel mohl zadat obě čísla s lomítkem. Názor, že stačí jen jedno číslo, je irelevantní, když chtějí posílat dopis na přesnou adresu.
Renčo, prosím Tě, přestaň těm lidem na fóru vysvětlovat ty věci a sleduj jen ty hodnoty, protože u Fally došlo k fázovému posunu o 15 min, ale frekvence je vyšší než u Djokoviče.
Dušan: dobře dobře vzhledem k tomu, že je dnes den otevřeného nebe, tak klidně sem hoďte odkaz na vaše stránky či fórum, kde se s Renatou scházíte a diskutujete o čakrách, ať si udělám představu, kdo jste. Nedávno jsem tu četl o dělaní statistik z menstruací u tenistek, což se dá ještě pochopit, ale o sázení za pomocí kyvadélka jsem nikdy neslyšel. Taky píšeš: že vám jde jen o zdraví vás a vašich přátel, kteří jsou negativně ovlivňováni lidmi z b365, tak proč se na to sázení u této sázkovky nevykašlete, šak jde jenom o peníze, nač si kazit zdraví..vydělávání peněz je jenom taková hra, tak ji přestaňte hrát. Pokud však chcete bojovat za každou cenu, věříce, že duchovní síly jsou vám nakloněny a vy to musíte dotáhnout do zdárného konce doporučuji zvýšit dávku psilocybinu.
Největší průšvih ale je, že Federerovo ego se dostalo do 11. rozměru, poté, co někdo z B365 prohnal jeho fotku na izotopu U235 v LHC.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |