Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 18

Téma: Dementní přihlášení

  1. #1

    Dementní přihlášení

    Když se přihlásim, tak mi naskočí tahle stránka hgjj.jpg

    jasně je videť že je na ní prd a stále se to tváří jako že přihlášený nejsem... a až teprve stránku sám aktualizuju, tak mi naběhne celý forum.

    Otázka tedy zní, proč mi nenaběhne forum hned po přihlášení? (mám Google Chrome)

    Stejně tak to je pokud ze sazkare odejdu pryč (zavřu stránky) a když se vrátim opět vidim že jsem nepřihlášen, ale když stránku aktualizuju přihlášen jsem
    Naposledy upravil nerazzurro; 29.03.2012 v 18:47.
    Člověk to musí mít furt pod kontrolou nebo se z toho posere...

  2. #2

  3. #3
    Mně nefunguje automatický přihlášení ve Firefoxu.
    Přijdu, nejsem přihlášenej, nezadám žádné údaje, kliknu na domeček vedle banneru Pinnacle a jsem přihlášenej.

    *
    Už to funguje.
    Děkuji
    Naposledy upravil cha cha; 30.03.2012 v 00:24.

  4. #4
    Cim to bylo?

    Prosim i ostatni at daji prubezne vedet, kdyz se sparvi to co nefunguje.
    Gambling feels like endless ejaculation

  5. #5

  6. #6
    jinak ještě když přijdu nepřihlášen sem na sazkare, tak v TOP 30 - nejnovější příspěvky, to pořád načítá, ale jakmile aktualizuju stránku -vše naběhne ...
    Člověk to musí mít furt pod kontrolou nebo se z toho posere...

  7. #7
    Ted je to nastavene tak,ze po prihlaseni je nutne se pripadne manualne odhlasit?Mel jsem to tak,ze po nejake dobe necinnosti jsem byl automaticky odhlaseny a ted jsem prihlaseny porad.Nevim,jestli je to zamer,nebo to mam jen ja,proto to pisu sem a ne PM Re4DeR ovi.

  8. #8
    defaultni nastaveni to je, nahore muzes zaskrtnout neodhlasovat, zkousel jsi?
    Gambling feels like endless ejaculation

  9. #9
    To přihlášení je zvláštní. Mělo by ti to jet normálně. Nemáš nejaky plugin na upravu cookis treba?
    Zkousel jsi jiny prohlizec?

  10. #10

  11. #11
    v Mozille mě to automaticky přesměruje, tam je to OK.

    Ale prostě já jedu v Google Chrome, protože je prostě best a ty to musíš jako admin pro mě vyřešit
    Člověk to musí mít furt pod kontrolou nebo se z toho posere...

  12. #12
    Gambling feels like endless ejaculation

  13. #13
    To je v pořádku, pokusíme se o to :P. Taky máme chrome a taky myslim ze je best.
    Zkus se prihlasit v anonymnim rezimu (ctrl + shift + n) - tam jsou vypnute pluginy defaultne. Tam ti to funguje?

  14. #14
    Člověk to musí mít furt pod kontrolou nebo se z toho posere...

  15. #15
    Takze na 90% ti to dela nejaky plugin v chromu bych rekl. S tím ti asi moc nepomuzu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •  
Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ?
-_-