Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 27

Téma: Přečtené příspěvky se tváří jako nepřečtené

  1. #1

    Přečtené příspěvky se tváří jako nepřečtené

    Měl bych jednu "stížnost" k fungování fora a to konkretně označení nepřečtených příspěvků, mnohdy zůstane označen thread i po mém přečtení a návratu na hlavní stránku, někdy se naopak označení smaže, aniž bych nové příspěvky četl, co jsem si všiml, tak určitě to maže to označení špatně v situacích, kdy např. z 10 nepřečtených threadů neprojíždím všechny od nejstaršího (tedy odspodu), ale kliknu třeba na pátý odspodu, tak se automaticky smažou i označení u těch nepřečtených threadů pod ním..

  2. #2
    teď koukám, že po napsání předchozího příspěvku mám tento označen jako nepřečtený, i když bych neměl mít, když jediný nepřečtený příspěvek jsem psal já, ne?

  3. #3
    ten problem ohledne kliknuti na posledni thready a zobrazeni prvniho nikoliv posledniho prispevku: deje se to jen neprihlasenym uzivatelum, prihlasenym zda se ze ne

    to jen just for record: uz od zacatku prosince cekam na vyjadreni admina, ktery se mi mel ozvat tusim "v pondeli"... mozna to bylo prvni dubnove pondeli roku 2050, jeste si tim nejsme uplne jist, ale clovek musi byt trpelivy
    Gambling feels like endless ejaculation

  4. #4
    me funguji jen kdyz jsem prihlasenej, kdyz jsem odhlasenej tak to blbne
    mozna nejak prenset tohle konkretni nastaveni z administratoru na usery
    Gambling feels like endless ejaculation

  5. #5
    Co se týká posledních přispevku tak teď by to mělo být lepší, ale možná jsem lehce rozesral sledovaná vlákná (i ty přečtené se tváří jako přectené, ale jedná se jen o jednorázový problém souvisejicí se změnou).

  6. #6
    Super v cem byl problem? Treba se nekdo kdo nastavuje vbulletin sem progugluje a vubec me to zajima
    Gambling feels like endless ejaculation

  7. #7
    V zakladním nastavením je toto:

    Způsob označování přečtených témat/sekcí
    Tato volba určuje jakým způsobem budou témata a sekce označovány jako přečtené.

    Neaktivita/Cookies - jakmile je uživatel po nějaký čas neaktivní (hodnota je dána volbou session timeout) všechna témata a sekce na fóru budou označena jako přečtené. Jednotlivá témata jsou označována na základě session pomocí cookies.

    Takto fungují všechny verze vBulletinu před 3.5.

    Databáze (bez automatického označování sekcí) - tato volba použije databázi k uložení času přečtení témat a sekcí. To umožní uchování informací o přečtených tématech po neomezenou dobu. Ale pokud má být označena jako přečtená celá sekce, ve které jsou přečtena všechna témata, musí si uživatel prohlédnout seznam témat v této sekci.

    Tato volba je náročnějši na procesor a místo než předchozí.

    Databáze (s automatickým označováním sekcí) - tato volba je stejná jako předchozí s tím rozdílem, že jsou sekce označovány automaticky jakmile je přečteno poslední téma..

    Je nejvhodnější z pohledu uživatelů, ale nejnáročnější na výkon.
    tak jsem nastavil to poslední(kdyz to bude narocny tak holt koupis novy server :P) plus to dal vse prochazim

  8. #8
    tak ted jsem kliknul na to tema dole v tech nejnovejsich prispevcich a zobrazila se mi PREDposledni stranka
    Gambling feels like endless ejaculation

  9. #9
    Gambling feels like endless ejaculation

  10. #10
    jistě. to by mělo být žádoucí chování protože tě to háže na první nepřečtený příspěvek.
    Jako přihlašený ti to loguje co jsi četl a háže tě to na další post. Jako nepřihlášenému ne.
    Otázka je na jaký link jsi klikl. Asi tu bude url jak na poslední příspěvek tak i na poslední nepřečtený prispevek a muže to být jeste nekde rozhozeny - prece jen ty url nebyly dokonalé.

    Pokud klikám na odkaz který má title: "poslední prispevek" tak me to tam opravdu posune.

    Jinak co je mi prijde uplne super je to "LIKE" tlacitko. Jsem pro to aby se v nove grafice nejak hodně zvyraznilo a nebyl to jen takovy mini obyc link.

  11. #11
    tak "nepřečtený příspevky" jsou i po přečtení označeny stále jako nepřečtené, nepomohlo ani F5..

  12. #12
    Děkuji za odpoved. regnu se jao user a budu to dal resit.

    Urgentní: pri registraci hodi vbulletin chybu o databazi.

  13. #13
    Budu tu takhle trochu schýzovat:

    Pro nove registrované jsou nestarsi vlakna jako posledni - predpokladam ze to je chyba.
    If one day you wake up and you don´t see the sun, you are dead or you are the sun.

  14. #14
    No kdyz se tady resi problemy,tak ja mam vsechny PM porad oznacene jako neprectene.I ty treba 3 roky stare.Teda ne ze by mi to nejak zvlast vadilo,ale aspon at o tom vis.Mozna to ma takhle vice lidi.

  15. #15
    hlavně cumim na ten svuj podpis. Já si nic takoveho nedaval. Znáte to někdo ? Nebo to je tu default ?

    Tomas díky.

    Teoreticky bych mohl nastavit všechny zprávy vsem jako prectene. Ale to se mi nelíbí. takze to asi udelám nejak jinak.

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •  
Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ?
-_-