Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 16 až 27 z 27

Téma: Přečtené příspěvky se tváří jako nepřečtené

  1. #16
    Bohužel, ale stále mám i přečtené příspěvky označené jako nepřečtené, používám IE, jestli Ti ta informace k něčemu je a mám nastavený autologin..

  2. #17

  3. #18
    Zkus se prosím odhlasit a prihlasit.
    Podle čeho urcujes ze prispevky jsou neprectene ? Pise ti to nahore "prejit na neprectene prispevky" ? Nebo podle ikony topicu ?

  4. #19
    podle té červené ikony před threadem, čtu to přes sekci 30 nejnovějších témat.. Teď jsme se tedy odhlasil a přihlásil a to označení u už přečtených příspěvků zmizelo..

  5. #20
    Citace Původně odeslal Hanes Zobrazit příspěvek
    podle té červené ikony před threadem, čtu to přes sekci 30 nejnovějších témat.. Teď jsme se tedy odhlasil a přihlásil a to označení u už přečtených příspěvků zmizelo..
    Tady taky muže být problém s ikonami (určitě někde je, protože mi to taky háže ty ikony někdy divně) + ta sekce 30 posledních topicu je plugin a možná se neaktualizuje hned, na to mrknu, díky.

    Když se koukneš sem: http://sazkar.net/usercp.php tak bys měl vidět všechny topicy, které más sledované (napsal jsi do nich) a zárověň je tam nový příspěvek. Máš ty příspěvky i tam ?

    On totiž může být probém že opravdu nefunguje sledování těch příspěvku (což by byl pruser). Nebo muže být problém JEN v tom že se to blbě ukazuje, ale uvnitř systému je to správně.

  6. #21
    Ne, v těch sledovaných tématech mám prázdno, nicméně já bych čekal, že to bych si musel sám nastavit, že je chci sledovat..

    Citace Původně odeslal Re4DeR Zobrazit příspěvek
    Tady taky muže být problém s ikonami (určitě někde je, protože mi to taky háže ty ikony někdy divně) + ta sekce 30 posledních topicu je plugin a možná se neaktualizuje hned, na to mrknu, díky.

    Když se koukneš sem: http://sazkar.net/usercp.php tak bys měl vidět všechny topicy, které más sledované (napsal jsi do nich) a zárověň je tam nový příspěvek. Máš ty příspěvky i tam ?

    On totiž může být probém že opravdu nefunguje sledování těch příspěvku (což by byl pruser). Nebo muže být problém JEN v tom že se to blbě ukazuje, ale uvnitř systému je to správně.

  7. #22
    Mrkni sem: http://sazkar.net/subscription.php?folderid=0 mel bys tu mít všechny sledované příspěvky, tak jestli tam neco más. Ono standardne se totiz kazde vlakno, do kterého napises oznaci jako sledovane.

    ---

    Jinak jsem si skorem jist, že problém není ve funkcnosti systemu ale "jen" ve spatných ikonách. (coz je vicemene dobrá zprava).

  8. #23
    jj, je tam dost threadů, do kterých jsme někdy psal..


    Citace Původně odeslal Re4DeR Zobrazit příspěvek
    Mrkni sem: http://sazkar.net/subscription.php?folderid=0 mel bys tu mít všechny sledované příspěvky, tak jestli tam neco más. Ono standardne se totiz kazde vlakno, do kterého napises oznaci jako sledovane.

    ---

    Jinak jsem si skorem jist, že problém není ve funkcnosti systemu ale "jen" ve spatných ikonách. (coz je vicemene dobrá zprava).

  9. #24
    Takže to opravdu znamená, že jsou špatně jen ikony. Toto budu pravděpodobně řešit tím, že sem nahodím standardní ikony a ty tu budou nez probehne zmena vzhledu (odhaduji na cca mesic)

  10. #25
    Protože si nikdo už nestěžuje a na mě osobně to působí funkčním dojmem, považuji to za vyřešené. kdyz tak se ozvete

  11. #26
    Citace Původně odeslal Re4DeR Zobrazit příspěvek
    Protože si nikdo už nestěžuje a na mě osobně to působí funkčním dojmem, považuji to za vyřešené. kdyz tak se ozvete
    funguje to fajn,akorat jen prispevky v chatu zustavaj neprecteny i po navratu na forum

  12. #27
    Avatar uživatele P1trs
    Založen
    08.03.2012
    Bydliště
    Na Červeném Trpaslíku 111 50
    Příspěvky
    34
    jak se dole zobrazuji posleni neprectene prispevky, tak to furt blbne, ve vlaknech jsou novy prispevky, ale me to ukazuje jako prectene(ty ikony kyticky by meli byt cervene), ale kdyz otrevru thread, tak me to spravne hodi na prvni neprecteny

    edit: a ted kdyz jsem sem postnul prispevek, tak vidim cervenou ikonku u tohoto vlakna
    Naposledy upravil P1trs; 17.03.2012 v 17:02.

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •  
Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ?
-_-