Zo zásady netipujem ženské športy. Raz som dosť prehral na nejakom ženskom hokeji alebo čo to bolo za sračku a odvtedy som to vypustil z vnímania. Nerazím zásadu že ženská patrí len do kuchyne ale mužský šport mi je zrozumiteľnejší. Keď Federera opustí ráno priateľka tak ten sa z toho môže posrať a večer skrečuje zápas lebo z toho má celý deň sračku. Keď nejakej 276. hráčke v rebríčku zavolá ráno kamoška že videla ako jej frajer vychádzal ráno z bordelu, tak tá sa tak môže nasrať že večer v zápase roznesie Kvitovú v zuboch a Kvitová sa nebude stačiť diviť Muž je proste čitateľnejší, u ženskej nikdy nevieš ako zareaguje. Platí obecne !