Původně odeslal gugatronic3 v TS je limit 10k nekde jen 5k na tyhle veci a mimo prezidenta si spolecenske za nejake love vsadi jen lidi z agentur kolem hlasovani... nicmene na BF treba US prezident byl dobry objem... to same oscary... nicmene v TS se to hraje malo.. takze kubik keca? nebo ma Fko 50x vyssi limity?
Gambling feels like endless ejaculation
Pravidla fóra