Zatím jedinou hodnotu vidím na Přemyslovi Sobotkovi, vím, že to bude 1. za ODS, pokud bude volba parlamentem, tak to bude Švejnar,Fisch vs. Sobotka. Pokud bude volpa plebsem tak má asi největší šance Fischer, páč lid je velmi prostý a zvolí si bývalého komunistického aparáčníka a navíc ještě žida (nic proti židům nemám). Zeman bude mít také poměrně velkou podporu starého křídla ČSSD + části ODS.
Okamura - sorry, ale je opravdu dement, stačí číst jeho články, pokud by byl prezident tak by to pro mě byl stimul emigrovat.
Reálné value tedy vidím jen na 15:1 Sobotka. Fish a Švejnar za ten kurz nehratelné.







Odpověď s citací