No já někde , už nevím kde, viděl tiket za 10K na knížete v kurzu 30.. Jo asi FB chance to bylo..
chance.png
teď koukám vsazeno kousek ode mě![]()
No já někde , už nevím kde, viděl tiket za 10K na knížete v kurzu 30.. Jo asi FB chance to bylo..
chance.png
teď koukám vsazeno kousek ode mě![]()
vyhraje zeman
1/ v debatách (budou vlastně ještě nějaký debaty? nevím) ho zeman převálcuje, i když jestli nějaká debata bude, tak ten vliv na výsledek bude malej - ale rozhodně tam zeman neztratí
2/ účast nebyla v prvním kole zas tak ohromná, jak se tvrdilo že bude, bude mnohem menší a to nahrává komu? komunistům - a koho ti asi budou volit?
3/ ČSSD se nějak dá dohromady a podpoří zemana, takže určitě ne všechny, ale velkou část hlasů dienstbiera posbírá zeman
4/ tak jako tak, v posledních několika volbách měla "levice" tak nějak navrch a tohle nakonec souboj "levice" vs "pravice" bude
5/ hlasy fišera - velká neznámá, ale myslím, že právě tohle rozhodne - fišerovi dávali hlas spíš lidi na "pravici" (viz bod 4) a to je právě to - podle mě většina lidí, co volila fišera, tak k druhýmu kolu nepůjde - zemana určitě ne a trautenberka? - vždyť trautenberk to byl, kdo fišera potopil, trautenberk odebral hlasy fišerovi (+ něco málo francovi) a navíc na něho docela ostře útočil a to hodně z těch lidí prostě nezapomene, avatar je to podobný
teď se dívám na kurzy a tipsport s tou volební účastí, to je něco - buď jsem mimo já, nebo tipsport
kurz 4 na 0 až 49,99 prct je síla
Uz ten kurz krouhli na 3![]()
Ono to trochu svádí (alespoň mě) brát to jako body v basketu, ale je třeba vidět, že pokud je v ČR, jak jsem někde viděl, 8 500 000 voličů, tak jedno procento samo o sobě znamená 85 000 lidí, což je masa. Příjde skoro o milion lidí méně?
no pokud sem spravne videl tak prislo 68% lidi....ty co volili majora zemana a trauntenberka tak pujdou urcite znovu..ted jen zakezi kolik prijde tech kterym vypald favorit
přišlo 61,31%
14 dni ted budou vsichni posloucchat ze zeman je komunista, ruskej agent, ze kvuli nemu tato republika je v prdeli. Masmedia to budou tak dlouho omilat az tomu nakonec uverim i ja s Orbitalem a Mordem.
Proste jak to vidim, ten kurz je vypsanej dobre. Lidi jsou strasne manipulovatelni, a ted nastane poradna masaz. A Zeman debaty argumentacne vyhraje ale k nicemu mu to nebude.
Strasne by me zajimaly vysledky podle veku, nenasel jsem.
S úsměvem mudrce si vlastní kapsu plnit, dát ruku na srdce a jako had se vlnit, rozmlouvat o právu a bezprávím se živit, nadávat na slávu a pro slávu se křivit.
Nemíti skrupulí, když o náš prospěch běží, mít na rtech vyznání a pod jazykem hada, být silným po vůli a říkat, že nám leží na srdci poznání, a bát se říci zrada!
výsledky podle věku nelze když je to anonymní, leda nějaký průzkum
na střeních školách byli volby pro studenty a ty vyhrál Franz...ale to je celkem irelevatní teď
to mladi! vsichni jsou shnili livari! jen by si updatovali statusy a honili identity s egama! uz to vubec za nic nestoji
Gambling feels like endless ejaculation
Uz mas fakt ty reci, ktere jsi nesnasel v nasem veku... bohuzel s tebou musim souhlasit, kdyz se podivam kolem, tak malokdo z vrstevniku je ochotny tvrde makat, prestoze tem, kteri makaji, se vetsinou dari....a livari na ne akorat ukazujou prstem, na oko se smejou a vevnitr je to musi zrat podle me
Aneb jak mame zrovna v popisu fora "..jak se všim vymrdat a vydělat hromadu peněz"
57% knize 43% zeman.. muj odhad, cely fb je na strane KS.. samotna cssd nevi co.. spidla, dientsbir... lukoil a slouf poslou na hrad KS, to si kalousek nenecha ujit..
v TS je limit 10k nekde jen 5k na tyhle veci a mimo prezidenta si spolecenske za nejake love vsadi jen lidi z agentur kolem hlasovani... nicmene na BF treba US prezident byl dobry objem... to same oscary... nicmene v TS se to hraje malo..
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |