A jde vubec nekdo volit? ... a bere sebou nekdo reklmani letaky?
A jde vubec nekdo volit? ... a bere sebou nekdo reklmani letaky?
tady mas volebni mistnost: https://maps.google.com/maps?q=Psych...republika&z=16
Gambling feels like endless ejaculation
Volby mají předem známý výsledek
Volby mají předem známý výsledek. Tady jsou data - Prezidentské volby 2013 - Aktuálně.cz
Musím se pochlubit, u mě 100%, škoda, že mi je proti srsti to hrál v reálu. Bangladéšký fotbal mi neva, indonéský basket hraju rád ale tohohle se zatím nezúčastnuju. vypadá, že okrádám sám sebe
"27267 Roithová Zuzana (4,8%) over za 1,8 mně příjde docela dobré" ( a to jsem si jí spletl) tady to je o prsa
"Z těch aktuálních kurzů ve fortuně mně příjde nejlepší Schw. bude lepší než diensb. za 1,6 a že účast bude pod 66,5 za 1,8 "
Nejvíc jsem asi věřil té účasti )prostě aby přišli dva ze tří, to je dost), na tom bylo zajímavé, jak se české (internetové) media snažily vyprovokovat lidi k velké účasti ve smyslu "jarda, šel, máňa už taky byla, honem pojd taky, uděláme rekord, nesmíš chybět" články typu "voliči vzali urny útokem" nebo "volební místnosti praskaly ve švech" přičemž hlavní den byla účast nakonec ke 40% a když jsem ty titulky poprvé zahlédl, tak mi bliklo že to s takovými titulky musí být hodně nad 70%...
a o tom to je no... takovy veci, co cloveku skacou bokem hlavy a povazuje je za nepodstatny, tak tam je value... jeste se do toho dokopat
priznam se ze ten tvuj blok porad nechapu, asi te ta politika a vsechno kolem sere tak, ze se snazis vymazat uplne celou mnozinu nekam bokem no a jako na potvoru se ti to takhle vraci![]()
Gambling feels like endless ejaculation
K druhemu kolu:
Bude pre mna velmi velkym prekvapenim, ak knize nevyhra.
Taky bych to viděl tak, že má lepší pozici Schwarzenberg. On má předpoklad, že se mu více méně přelijí hlasy takřka od všech ostatních mimo Diensbiera, respektive od něj asi nejmíň. Ještě lepší by to měl, kdyby to druhé kolo bylo za týden a voliči nevychladli, ale ani ty dva týdny není moc a oni to zase s pomocí Idnes a spol nažhaví. Osobně to nadšení úplně nechápu, teda chápu ale nerozumím tomu, nebo naopak. Začal bych zase s prostitutkama, ale zrovna tenhle člověk toho prolezl jen za poslední dobu nemálo...
souhlas, mel by bejt favorit, ale tipuju ze ho tak nevypisou, to chce hustit jak to pujde; musi posbirat hlasy snad od vsech ostatnich vc. dientsbiera
jsem zvedavej teda na propagandu na blistech
Gambling feels like endless ejaculation
ja sice volil Dienstbiera - aby se tam nedostal Fisher a abych nedal hlas Zemanovi a ted nevim ktery zlo je vetsi - jestli to ze zapadu -eurohujer ci z vychodu komous z prognostaku Zeman. mam s to chuti jet zas 15 km do mesta a hodit tam voba listky. vezmu psa a udelam si 2 hod vychazku a pak si v klidu vyslechnu vysledek .
ovsem co me zarazi jsou kurzy na V co vypsala fortuna. zblbnuta medii kteri hulakaj jak to ma Karel jasny ve druhym kole.
pritom zakladna je jasne dana, starsi lidi, venkov, Morava + Vysocina, Usti, KV.
Fisher jak neunesl tak nic nedoporucil koho volit, Dienstbier nakonec nikoho volit nebude jak je obema zhnusen, Franz se taky nevyjadril a zbyvaj drobky co doporucili Karla.
vono taky muze nastat situace ze senatnich voleb ze dojde min lidi , tak 50 procent a to jeste Karlovi privrzenci muzou zustat doma a poplacavat se na zadech u fcb jak to ma karel jisty . takze z hlediska kurzu je obr value Zeman
tak se omlouvam, ten FB je nejak zmrvenej, ono dole to je videt
Gambling feels like endless ejaculation
Ač na podobné příležitosti nesázím, tak že nejlépe umístěná žena bude Roithová jsem vsadit musel. Disciplinovanost moravských černoprdelníků byla jasným příslibem, že kandidátka KDU/ČSL musí ženské klání vyhrát.
V druhém kole bych favorizoval knížete, spousta voličů bude hlasovat proti Zemanovi, ať je ten druhý kandidát kdokoliv.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |