Jít volit jen proto, že mám na někoho vsazeno, to bych si připadal jak prostitutka.
Z těch aktuálních kurzů ve fortuně mně příjde nejlepší Schw. bude lepší než diensb. za 1,6 a že účast bude pod 66,5 za 1,8
Jít volit jen proto, že mám na někoho vsazeno, to bych si připadal jak prostitutka.
Z těch aktuálních kurzů ve fortuně mně příjde nejlepší Schw. bude lepší než diensb. za 1,6 a že účast bude pod 66,5 za 1,8
Když tohle píšeš, tak aspoň doufám, že jsi nikdy nebyl zaměstnanec, protože spousta z nich se řídí úslovím "koho chleba jíš, toho píseň zpívej". Nejextrémnější jsou v tom ti, co jednají se zákazníkem a pořád to opakují nahlas.
Ale souhlas s tim, že je to hloupá hra na sebe jít k volbám, před pár lety několik zdejších sázkařů šlo volit komunisty kvůli sázce.
Jak uspět v sázení? Jednoduše! Následujícím činnostem se věnujte přibližně v tomto poměru:
Proste, a bude vám dáno 1%
Hledejte, a naleznete 90%
Tlučte, a bude vám otevřeno 9%
S tou účastí je to otázka jestli symbol jako prezident donutí lidi jít volit...ale je fakt možný že nedonutí...
a taky jak bude venku
je fakt, že to je něco nového, i když koncept jako takový už je okoukaný z jiných voleb
Ale jinak to s tím pocitem prostituky je podle mě blbost, protože celá společnost a chování jednotlivců v ní je jedna velká prostituka...můžu to říct i o sázením samotném v podstatě...akorát, že tady to je jako "pro celou zemi" takže tam může hlodat pocit jakési zodpovědnosti...
"Jít volit jen proto, že mám na někoho vsazeno, to bych si připadal jak prostitutka". Jsem reagoval púvodně na "Za těch 19.32 se vyplatí jít k volbám" (teda jestli jsem to dobře pochopil jako kurz)
nemyslel jsem to nijak složitě, prostě jsem to myslel tak, že když bych normálně volit nešel a za peníze jo (pomíjím, že dokonce ani ne za peníze v hotovosti ale nějaké očekávané peníze v bláhové naději, že můj hlas něco změní ) tak jsem prostitutka a ještě naivní.
jo tak, no to ses hodne naivni (byl bys); ale prostitutky jsme vsichni pak... kdyby mi dal nekdo za volby hodinovou mzdu vyrazne vyssi nez to co vydelavam, tak jdu asi taky volit
Gambling feels like endless ejaculation
já jsem devka najemna.
je to dobre byt najemna devka a vedet to.
kdybys to nevedel tak jsi najemna devka taky.
akorat delas ze ne.
neni to smutny?
nevim.
fortuna
aktualne blokuje sazeni na Milose Zemana 1,55 vitez
a 1.kolo-kdo lépe
Fischer Jan-Zeman Miloš
2.43 1.43
blokuje lepe Zeman,na Fischera a vsechny ostatni jde vsadit
`````````````````````````````````````````````````` ````
tipsport
Do 2.kola prez.voleb postoupí: Jan Fischer 1,4
Na Fischerera 5,7 a 1,65 postup do 2. kola to už možná stojí za zvážení...a pak je ještě teoreticky zajimavý, že na nejlepší z žen je na Roithovou 2,4 a Bobošíkovou 2,5 ale na procenta hlasů má Roithová hranu 4,8% a Bobošíková 5% za kurzy 1,8 (vše fortuna)
27267 Roithová Zuzana (4,8%) over za 1,8 mně příjde docela dobré, vzhledem k tomu, že to je jediná KSČM kandidátka
knizepan to winza 7 mi prijde ze OK... divoka strelba od boku: v prvnim kole jasne vyhraje Zeman, druhy ale skonci knizepan, ktery tesne porazi Fischera... ctvty avatar a paty dientsbir (diensbirovci nakonec zkusi spis knizepana)... pred druhym kolem bude antiZeman kampan a Fischerovci prejdou na knizepana a bude rakusan na hrade...
S úsměvem mudrce si vlastní kapsu plnit, dát ruku na srdce a jako had se vlnit, rozmlouvat o právu a bezprávím se živit, nadávat na slávu a pro slávu se křivit.
Nemíti skrupulí, když o náš prospěch běží, mít na rtech vyznání a pod jazykem hada, být silným po vůli a říkat, že nám leží na srdci poznání, a bát se říci zrada!
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |