Me se tam taky libi over. Ten spread nevim, ale je fakt, ze nejaka moralka v Bostonu asi bude, pac posledni zapas stahli skoro na remizu, jestli se nepletu, prestoze hrali asi jinak (stream mi moc nejde), protoze kdyz se tohle delo driv, tak to byval velky under.
V kazdym pripade pokud to takhle vidis dohromady, tak neni duvod nehrat to AKO nebo teaser.








Odpověď s citací
