Původně odeslal pivo Nech bude ako bude, urcite nieco vymyslia aby nas odrbali, alebo sa o to aspon pokusia. Presne tak. Vsak niekto to musi zaplatit, nie ? Tie ich dlhy a podvody. Kludne stanovia take premenne kurzy, aby tie diery zaplatali ...
View Tag Cloud
Pravidla fóra