Stránka 12 z 12 PrvníPrvní 123456789101112
Zobrazují se odpovědi 166 až 175 z 175

Téma: Presun fora

  1. #166
    homepage: Neteller Avatar uživatele sikulam
    Založen
    29.09.2011
    Bydliště
    Trnava/SK
    Příspěvky
    117
    uz mi to facha super, tak je to nastavene na 2 kusy postov.
    m.

  2. #167
    no Orbital řekl že nové téma finishuje. já to opravím: nové téma se už konecne tvoří aktivne.

  3. #168

  4. #169

  5. #170
    protoze lidi jako ty, ktery banuju porad, se snazi spamovat chat s nesmyslama
    Gambling feels like endless ejaculation

  6. #171

  7. #172

  8. #173
    Naschval tu nechavam predchozi posty od toho idiota. Kdokoliv se s nim bude bavit ma ban. Jinak z toho tady bude bordel.

    Pokud je nastaveni chatu na minimalne 2 posty, tak to neznamena, ze ty prvni 2 posty maji byt "j" a "k". Dale pokud nekdo dostal ban, tak to znamena, ze si muze vybrat asi z jedne miliardy webu na svete a uz sem nechodit pod neustale novymi nicky. A nakonec: kdo bude delat slizkyho spamovaciho oldsurfera, co bud vytahuje tikety nebo je znat kam tlaci debatu s novacky jako P1trs, kteri absolutne netusi o co go (nikoliv az tak v sazeni, ale v manipulacich na netu), dostane ban str8 away. Tohle neni forum, kam se z hlupaku chodi tahat penize. A skutecne Sekretariate smrdis a i kdyz si udelas jinej nick a vyhnes se tomu, co jsem rekl, tak se ten tvuj smrad provali v prvnim postu, kde zase zacnes nabizet nejakou agentskou sazkovku, ale ban dostanes od sazkar.net uz mnohem driv. Slusnej agent pro Asii se takhle nechova, stejne jako slusnej zastupce sazkovky se nechova jako Bimbas. A slusnej sazkar nevytahuje svy tikety na nekoho, kdo netusi vubec nic. Tecka. Muzes jit na betbook.com nebo kamkoliv jinam a budes tam hvezda.
    Naposledy upravil Orbital; 20.03.2012 v 06:03.
    Gambling feels like endless ejaculation

  9. #174
    zvysil jsem limit na vstup na chat na 5 prispevku kvuli imbecilum, co sem napisou 2 posty o 1 znaku, doufam, ze kdyz budou mit napsat 5 postu, tak uz si prijdou jako kokoti i oni sami a pujdou onanovat jinam pane Sekretariat
    Gambling feels like endless ejaculation

  10. #175
    To, ze se ted nic nedeje zas chvili, je zpusobeno tim, ze ex-admin mi nedal funkcni pristupovy udaje k vbulletinu, takze musim koupit novou licenci a ja jsem s temahle formalitama fakt spatnej... Bez toho pristupu jde na foru konfigurovat jen mensina veci.
    Gambling feels like endless ejaculation

Podobná témata

  1. fora pro teoretiky
    By winncent in forum Užitečné linky
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 01.01.2011, 18:10
  2. Struktura fora Hokej
    By Orbital in forum Hokej / Ice hockey
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 25.11.2008, 18:04
  3. Pro nove navstevniky tohoto fora!
    By Orbital in forum sazkar.net
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 28.10.2008, 20:49
  4. presun hostingu
    By in forum sazkar.net
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 12.03.2007, 19:41
  5. Moderovani vlastniho fora
    By in forum sazkar.net
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 14.11.2006, 14:05

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •  
Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ?
-_-