Stránka 9 z 12 PrvníPrvní 123456789101112 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 121 až 135 z 175

Téma: Presun fora

  1. #121
    Citace Původně odeslal Hanes Zobrazit příspěvek
    už ve více vláknech včetně tohoto se mi stalo, že se nedostanu na poslední stránku, ale stále mě to háže na předposlední..
    Ted se mi to taky stalo. Zda se ze se obcas zadrhne nejak prepocitavani ale po chvili se to spravi.
    Gambling feels like endless ejaculation

  2. #122
    no me to takto delalo nekolik dnu v kuse u par vlaken, ale ted vecer se to spravilo a uz je to ok

  3. #123
    pořád blbě ukazuje ty aktuální témata, další věc, včera jsem chtěl odpovědět na PM, nicméně ta se zřejmě neodeslala (aspoň není v odeslaných), není ani v uložených, ačkoliv při psaní to psalo, že se ukládá, ale pro změnu všechny staré zprávy mi to označilo jako nepřečtené, takže mi to ted píše, že mám 44 nových zpráv, navíc tam asi není možnost je všechny naráz označit jako přečtené jako u threadů, takže jediná varianta, jak se toho jedním úkonem zbavit je všechny smazat?

  4. #124
    zpravy se automaticky NEUKLADAJI, ty co posilas, to uz jsi asi 10ty clovek co se na to pta

    stare zpravy jsou ty importovane ze stareho fora, ja jich mam 826.... kdyz jich je 827 tak vim, ze nekdo napsal
    Gambling feels like endless ejaculation

  5. #125
    tak to je logický, že to každýho překvapuje, když je to jinak, než to bylo doposud a nikde se o tom nemluvilo..

    A že jsou starý zprávy kopie ze starýho fora je jasný, akorát do včerejška jsem je měl normálně jako přečtený, až včera se z nich staly nepřečtený..

  6. #126
    Gambling feels like endless ejaculation

  7. #127
    Dneska uz jsem to nevydrzel a najmul outsidera na upravy fora. Napovrchu to neuvidite, ale ladi se streva. Za ty 3 mesice nam google komplet odindexoval vsechny thready a neslo dal cekat, protoze to proste likvidovalo celou dosavadni praci na sazkari plus moji sedou kuru mozkovou. Byla to jako vzdy uplna picovina, na zacatku stranek to hazelo 404 kod, i kdyz obsah tam byl nebo tak neco.

    Ted je to par hodin upravene, pokud byste nekdy dostavali podivny error na sazkari, dejte vedet sem.
    Gambling feels like endless ejaculation

  8. #128
    Nevím jestli se jedná o problém, který zmiňuješ, ale pokud kliknu na přímý odkaz na nějaký starší thread, který zmiňuješ v postu, tak se mi nezobrazí. Hodí mi to hlášku o přesunu fóra a vyzve mě to, abych se pokusil daný thread vyhledat ručně přes políčko hledej.

  9. #129
    jj to je problem, ktery pujde odstranit ze vseho nejhur a leda tim, ze tam proste casem ty odkazy prepisu, to je neco jineho a bohuzel spatne resitelneho
    Gambling feels like endless ejaculation

  10. #130
    Ahoj, já jsem ten outsider, kterýho Orbital najmul . Pokusim se to vse nějak vyresit.

    Hanes: dělá ti porad porád problémy ty prectene/neprectene vlákna ?
    Oldies 777: o tomto problému víme, mám vymyšlené i řešení.

    Obecně co je plánu:
    Opravit linky co vedou z prispevku na prispevky.
    Nahodit web na jiny systém - spolu s novou grafikou.
    Nahodit na forum novou grafiku.

  11. #131

  12. #132
    btw. uz jsem 100% vlastnik sazkare, takze ted mam za vse plnou odpovednost

    proto se jeste jednou strasne moc omlouvam za to, ze pozadavky v tomhle threadu byly ignorovany, uz to tak nebude, jinak necht jsem proklet

    s re4derem delam kazdy den hodne hodin, je to multitaskingovy guru, takze aby byl schopen fungovat, je pro nej potreba, aby delal 10 veci najednou a i proto jsme ho angazoval na sazkare jako side job (pozn. 9 z 10 veci mu vypadne, takze je potreba je zopakovat, ale na to si tu naprogramuje nejaky autobumpovaci mod)
    Gambling feels like endless ejaculation

  13. #133
    Ti dám že mi 9 z 10 věcí vypadne

    Jinak koukám, že poslední příspěvky opravdu stále nefungují.

    Tomáši, děkuji za přivitání .

  14. #134
    u těch zpráv je někde možnost "označit všechny jako přečené", bohužel já ji objevil, až jsem otrocky všechny jednotlivě rozkliknul a to jsem to i hledal tu možnost označit všechny jedním klikem..

  15. #135
    na url: http://sazkar.net/private.php?folderid=0 se daji oznacit vsechny (nevim kolik je maximum - mozná po 30) zprávy. potom uz stací jen nakliknout ze se maji oznacit jako prectene. Pokud toho máte hodně tak napište sem nebo pm a oznacím vam to primo v databazi.

    Koukám ze je tam jeste problém ze jich tam mám dost z roku 1970 a bez nadpisu.


    Hanes: to je skoda .

    Muzu zkusit o presnejsi sledovani tech neprectenych/prectenych? Kde klikas na ten link a tak. Dělat uz by to totiz myslim nemelo,

    Ovaris: Jo, más pravdu tohle mě taky stve.

Podobná témata

  1. fora pro teoretiky
    By winncent in forum Užitečné linky
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 01.01.2011, 17:10
  2. Struktura fora Hokej
    By Orbital in forum Hokej / Ice hockey
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 25.11.2008, 17:04
  3. Pro nove navstevniky tohoto fora!
    By Orbital in forum sazkar.net
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 28.10.2008, 19:49
  4. presun hostingu
    By in forum sazkar.net
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 12.03.2007, 18:41
  5. Moderovani vlastniho fora
    By in forum sazkar.net
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 14.11.2006, 13:05

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •  
Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ?
-_-