Stránka 2 z 12 PrvníPrvní 123456789101112 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 16 až 30 z 175

Téma: Presun fora

  1. #16
    Ja hlavne chcu neco abych si mohl zobrazit aktivni temata treba za posledni tyden a ne jen par v nake liste v pravo a nebo kdyz kliknu na co je noveho. To me tady fakt sere na to ostatni si uz zvykam...

  2. #17
    Neco takovyho urcite existuje, kouknu se na to a pokud neco najdu, dam to sem. Rekneme, ze tohle neni finalni podoba fora, ale tenhle system na kterym to ted jede je proste z mnoha duvodu jeden z nejlepsich, mimochodem na stejnym systemu jede napr. SBR forum.

    To ze to jeste nevypada uplne koser neni problem softwaru.
    Everything should be made as simple as possible, but no simpler.

  3. #18
    v PM u uzivatele je trochu paskvil... misto PROVED akci tam je proceed, jen reaguju na to co je nedoprelozeno
    Gambling feels like endless ejaculation

  4. #19
    bugy prosim piste sem, at neni admin zahlcen duplicitama.

    Nektere posty jako http://sazkar.net/forum/asijske-sazk...tml#post108834 jsou psane by Guest, coz je nesmysl. Psala to realna identita.
    Gambling feels like endless ejaculation

  5. #20
    Vsechny moje posty z predchoziho fora jsou koukam jako Guest - nejspis z toho duvodu, ze jsem slucoval puvodniho admina z adminem vytvorenym po instalaci tohodle fora. Koukal jsem do databaze na vsechny posty ktery nemaj uzivatele (resp. maj jako uzivatele Guest) a bohuzel to nejsou ale jen moje nicky. Je mozny ze import uzivatelu neimportuje smazany/zabanovany uzivatele a pak se jejich posty zde ukazou jako guest. Zkusim to doplnit ze zalohy staryho fora, hned jak na to bude cas.
    Naposledy upravil admin; 20.11.2011 v 21:11.
    Everything should be made as simple as possible, but no simpler.

  6. #21
    Tak tedy ještě jednou. Nefunguje vyhledávání na fóru. Tím myslím box v pravo nahoře, který má podle zadaných klíčových slov vyfiltrovat příslušné příspěvky.

  7. #22
    Proc pokud nejsem zrovna prihlasen, tak nejsou pro mne viditelne prispevky na chatu, jako tomu bylo na predchozim foru?

  8. #23
    to mi taky chybi, ale tak treba az zmizi ta "uvitaci" tabulka vitejte na novem foru, tak pak tam treba misto ni bude chat.

  9. #24
    Orbi ty Skiny by měli jí přidat, pls zařiď to, tahle barva je hnusná ...

    Jinak jak se dělaj kurzívá, tučná písmo atd...?
    Člověk to musí mít furt pod kontrolou nebo se z toho posere...

  10. #25
    Citace Původně odeslal smigi Zobrazit příspěvek
    Proc pokud nejsem zrovna prihlasen, tak nejsou pro mne viditelne prispevky na chatu, jako tomu bylo na predchozim foru?
    No ono to setri server. To je na adminovi, nebo uvidim, co budu moct udelat z administrace az se tam dostanu.

    Citace Původně odeslal Nerazzurri1908 Zobrazit příspěvek
    Orbi ty Skiny by měli jí přidat, pls zařiď to, tahle barva je hnusná ...

    Jinak jak se dělaj kurzívá, tučná písmo atd...?
    Skiny pridat jdou, ale zadnej neni samozrejme takovej, jakej byl ten predchozi (slozeni barev).
    Bud to bude chvili trvat nez se ty barvy natvrdo obslehnou nebo se dohodnu s grafikem, co delal predchozi web, at zas neco vymysli. (Malej problem je, ze za poslednich par tydnu jsem osobne poslal do prdele asi vsechny lidi co znam a uz se mi nechce s nikym bavit.)


    Kurziva, tucne atd by mely jit pomoci BB kodu, ale samozrejme ta tlacitka se musi dat nastavit at jsou i zde pri psani zpravy, tak jako to je nahore na chatu, ze...
    Gambling feels like endless ejaculation

  11. #26
    ad vyhledavani

    uz jsem neco nasel, ale necham to na adminovi

    Select Search Implementation
    Changing search implementations will require you to rebuild the search index before the search function will return results. This can be done via Maintenance > Update Counters. Reindex can take a long time for large boards. Some high performance search engines may provide a faster alternate method of doing a full reindex, consult your documentation.
    Gambling feels like endless ejaculation

  12. #27

  13. #28
    Citace Původně odeslal smigi Zobrazit příspěvek
    Proc pokud nejsem zrovna prihlasen, tak nejsou pro mne viditelne prispevky na chatu, jako tomu bylo na predchozim foru?
    Zatim jsem nenasel kde se da zapnout aby chat byl viditelnej i pred prihlasenim, tim alertem to neni. Kdyz najdu jak to udelat tak to zmenim. Jinak po prihlaseni je chat zobrazen vzdy i kdyz ctete zrovna nejaky post, je tohle lepsi nebo by staci zobrazit chat jen v prehledu for? To by usetrilo urcitou zatez serveru.
    Everything should be made as simple as possible, but no simpler.

  14. #29
    Citace Původně odeslal Nerazzurri1908 Zobrazit příspěvek
    Orbi ty Skiny by měli jí přidat, pls zařiď to, tahle barva je hnusná ...

    Jinak jak se dělaj kurzívá, tučná písmo atd...?
    Uz jsme se s orbim o tom bavili, upravim skin tak aby ty barvy zhruba matchovaly s predchozim forem.
    Everything should be made as simple as possible, but no simpler.

  15. #30
    Citace Původně odeslal Orbital Zobrazit příspěvek
    ad vyhledavani

    uz jsem neco nasel, ale necham to na adminovi

    Select Search Implementation
    Changing search implementations will require you to rebuild the search index before the search function will return results. This can be done via Maintenance > Update Counters. Reindex can take a long time for large boards. Some high performance search engines may provide a faster alternate method of doing a full reindex, consult your documentation.
    Jj spustim znova to indexovani, po importu postu jsem zkousel zbezne neco hledat a jelikoz to "neco" naslo tak jsem predpokladal ze search index byl updatovanej. No nic, spustim to znova, to by nemel bejt problem.
    Everything should be made as simple as possible, but no simpler.

Podobná témata

  1. fora pro teoretiky
    By winncent in forum Užitečné linky
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 01.01.2011, 18:10
  2. Struktura fora Hokej
    By Orbital in forum Hokej / Ice hockey
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 25.11.2008, 18:04
  3. Pro nove navstevniky tohoto fora!
    By Orbital in forum sazkar.net
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 28.10.2008, 20:49
  4. presun hostingu
    By in forum sazkar.net
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 12.03.2007, 19:41
  5. Moderovani vlastniho fora
    By in forum sazkar.net
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 14.11.2006, 14:05

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •  
Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ?
-_-