Stránka 10 z 12 PrvníPrvní 123456789101112 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 136 až 150 z 175

Téma: Presun fora

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Složka Přijaté obsahuje 289 zpráv.
    Máte uloženo 398 zpráv, povolené maximum je 200.
    ..Takze stejne bych to asi mel promazat,co?

  2. #2
    Orbital má 600 tu nekde psal tak myslim ze pohoda

    Zvýsim to protoze to pak muze delat taky problémy.

  3. #3
    Oznacit se da az 50 PM najednou,pak oznacit jako prectene,klik na "proceed" a melo by to byt vc poradku,ale neni.Porad mi to ukazuje nejakych 278 neprectenych.

  4. #4
    Citace Původně odeslal Tomas Zobrazit příspěvek
    Oznacit se da az 50 PM najednou,pak oznacit jako prectene,klik na "proceed" a melo by to byt vc poradku,ale neni.Porad mi to ukazuje nejakych 278 neprectenych.
    Z tech zprav zacinám byt lehce nestastny. Tak to zatim nech, zkusím to nejak vyresit tady a pak ti reknu

  5. #5
    Citace Původně odeslal Re4DeR_user Zobrazit příspěvek
    Budu tu takhle trochu schýzovat:

    Pro nove registrované jsou nestarsi vlakna jako posledni - predpokladam ze to je chyba.
    samozrejme!
    Gambling feels like endless ejaculation

  6. #6
    V klidu.Ja to sem pisu hlavne proto,at vis,co vsechno na tomhle webu potrebuje doladit.A treba je ten problem jen u mne.

  7. #7

  8. #8

  9. #9

  10. #10
    No pocitat presne je na dlouho,ale jestli je na jedne strance 50 PM's,tak mi to zacina od poloviny treti stranky az po posledni sestou.Takze cca 180.MOzna to bude ten problem...

  11. #11
    jj nepotrebuji uplne presne tohle mi staci. Taky vidim problém v techto zpravach
    a snad poslední dotaz - jaké datum má poslední zpráva pred temi z roku 1970.
    Díky moc za pomoc!

  12. #12

  13. #13
    Mam to stejne jak Hanes a pouzivam Mozzilu.V tom asi problem nebude.Porad mi to ukazuje 228 neprectenych.

  14. #14
    Tlacitko UNLIKE, by se hodilo. Nektere posty by si zaslouzili zpetnou vazbu, uz kvuli moznosti vyvoje jejich stvoritelu.
    S úsměvem mudrce si vlastní kapsu plnit, dát ruku na srdce a jako had se vlnit, rozmlouvat o právu a bezprávím se živit, nadávat na slávu a pro slávu se křivit.
    Nemíti skrupulí, když o náš prospěch běží, mít na rtech vyznání a pod jazykem hada, být silným po vůli a říkat, že nám leží na srdci poznání, a bát se říci zrada!

  15. #15
    http://sazkar.net/forum/offtopic/kok...1-4#post112941

    ja tam ma tyhle smajly defaultne (jeste par dalsich) v rychle odpovedi a pod tim "more" a v tom vsechny smajly
    Gambling feels like endless ejaculation

Podobná témata

  1. fora pro teoretiky
    By winncent in forum Užitečné linky
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 01.01.2011, 17:10
  2. Struktura fora Hokej
    By Orbital in forum Hokej / Ice hockey
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 25.11.2008, 17:04
  3. Pro nove navstevniky tohoto fora!
    By Orbital in forum sazkar.net
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 28.10.2008, 19:49
  4. presun hostingu
    By in forum sazkar.net
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 12.03.2007, 18:41
  5. Moderovani vlastniho fora
    By in forum sazkar.net
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 14.11.2006, 13:05

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •  
Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ?
-_-