Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 16 až 30 z 32

Téma: Drogy a sazeni

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Tohle je otazka no. Lidi se musi na neco "zachytit". Jenze je skutecne dobry je zachytit na necem tak blbym, jakoze "LSD vas vyleci"? Pokud tohle na nekoho zabira, tak je podle myho jeho ego jeste brutalne uzavreny do sebe. Jen subjektivne proste muzu rict, ze i kdyz se tohle nabizi jako jasnej argument, tak mam pocit, ze by se snad melo pouizvat neco jako Bilbovska touha po dobrodruzstvi nebo neco v tom smyslu.

    DOstat lidi na neco, co ve finale samozrejme neni lez, ale je to vlastne relativne nepodstatne mi proste prijde dost nebezpecny. Je to podobne, jako kdyzbys rikal zacinajicimu sazkari, ze si sazenim muze vydelat spoustu prachu a bude bohac. No bude... a co?

    Lidi maji tendenci se uspokojit, ale trip to neni preskoceni do vetsiho akvarka, ve kterym je nase akvarko vlozeny. Trip je prijeti toho faktu, ze vesmir je nekonecne mnoho vzajemne vlozenych akvarek v jednom silenem fraktalu a nase ambice nema byt nic jineho, nez ta akvarka nejak zpracovat, kdyz uz ne pochopit. Poodbne jako lze secist nekonecnou radu.

    Ale jak rikam, je to jen moje uvaha, ktera vychazi z toho, ze lidi, co jakoby neco dokazou (pricemz jedine co na dokazani neceho za neco stoji je prvotni opusteni reality a zformovani reality nove, nikoliv vyzivani se v "trhani plodu" predchozi prace), se okamzite zaseknou a v tu chvili jsou zase v bodu nula, avsak v domeni, ze uz neco maji. Tohle je takova cerna dira dnesni reality, ve ktere konci plno slibnych snah.

    Treba je to ale mozne nejak osetrit. Neprisel jsem na to jak.
    Gambling feels like endless ejaculation

  2. #2
    Nechapu dve veci.
    Zaprve chces lakat davy a tristit jim ega vs. nechces nic uspechavat. Tristeni eg je uspechani.

    Zadruhe: Ego si muze clovek roztristit jen sam. Nikomu druhemu to nikdy nikdo neudelal. Tristit nekomu ego s tim mesiaskym zamerem vede k uplne jinym koncum. O hromadne tristeni eg se pokusila masova Learyovska revoluce a dopadlo to katastrofou. Jsme sice vsichni jednota, ale zas takova jednota, abychom se mohli spasit retezovou reakci, asi evidentne nejsme. Masove spaseni nasypanim LSD do rezervoaru proste nefunguje a to i proto, ze LSD je mj. pod tou vsi pravdou i falesne v tom, ze ukazuje sice realitu, ale je to spis takova ochutnavka. Pochopit, co trip je, je minimalne na 10let nebo spis navzdy (uz je zeru pres 10 let a kdyz premyslim, co to je, tak neustale prichazim na novy veci). Navic jakakoliv hromadna akce vubec ego netristi, ale zpusobi uzavreni cloveka a stav ohrozeni. Ego se da "rozbit" jedine tak, ze clovek fakt veri realite tak, ze se ji odevzdava. Je to jako kdybys mel uverit nekomu z fora, kohos nikdy nevidel, ze mu muzes poslat celej bank na ucet a on ti ho pak posle zpatky... ale je to jeste tezsi -> presne to je vzdani se ega. A je to tezsi, protoze kdyz "risknem" celej bank, tak vime, ze nam vzdycky neco zustane (minimalne prave to ego - ja - nase identita). Kdyz risknem svy domnely ja, tak je to fakt celej bank se vsim vsudy a bojime se, ze po jeho zapujceni, pokud je to fake, neni vubec nic. Kazdej trip dojde do tohohle bodu: bud to clovek zvladne a dostane se do raje (dobry trip), nebo se posere a je v pekle (spatny trip). Poucne jsou oba. Ale oba potrebuji interpretaci. Ten dobry, ze je jen promo, ten spatny je ukazkou toho, co se stane, kdyz clovek neveri.

    Myslim si proste ze to je ten zakladni lidskej pribeh: plavat s proudem tj. i tim hybat a to prave tim, ze clovek sleduje kam se co hybe a tam jde. Nikdo neni ani trochu originalni, jsme naprosty mentalni stado, ale vudce, svete div se, chybi.

    Kdo ma a nema zajem je tezky rict. Vsichni jsme v jadru stejni a vsichni zajem mame, jde spis o to, kolik lidi ma koule si ten zajem vubec uvedomit a nemlet furt ty samy nudny picoviny o vlastni nezavislosti a racionalite. Nikdo neni bez zcela zajmu a na druhou stranu kazdej se vice ci mene posira. Tj. delit svet na odepsane sraby a dokonale svetce je na obe strany naprosta picovina. Osobne opoustim lidi i problemy tehdy, kdyz si myslim, ze jestli se s danou osobou/problemem budu jeste chvili bavit, tak bud spacham vrazdu, nebo sebevrazdu. Tak daleko proste (zatim) nezachazim.
    Gambling feels like endless ejaculation

  3. #3
    Obavam se, ze presne do neceho takoveho to smeruje. Nejsem zadnej zastance marihuany mimochodem, ale ze by to byla az tak debilni droga, jak by se dalo vyvozovat z psychickych pochodu zhulencu, to zas ne. A s marihuanou se presne tohle stalo. Zpolitizovala se, z perverze se stal zivotni styl, zkrachovalec Marley nebo nefukcni Haile Selassie jsou brani jako vzor.

    Uz jsem hodnekrat doporucoval knihu CIA, LSD a revoluce 60.let. Tam je uz popsane to co se stalo pri masivnim nasazeni LSD v kalifornii a jak vypadalo Haight-Ashbury v druhe polovine 60.let, kde misto toho, aby si lidi ega tristili, dochazelo k tomu, ze na LSD byla super reklama a naivni novacky, co sli hledat neco realneho ven z middle-class rodin, tam dodelali "cerni magove", kterym se podarilo LSD otocit k posilovani ega.
    Gambling feels like endless ejaculation

  4. #4
    Tak nejak...Jako pravidelny hulic travy vim,co je tim asi mysleno.Nevim presne co vsechno da cloveku pervitin,hero,nebo neco podobneho..ale trava neda NIKOMU NIC..Pokud teda nechcete nejak zabit nejaky den,ci vecer.Nemuzu rict,ze hulit je blbost a jedine MDMA je to spravne.Pisu jen zkusenosti uzivatele m'hany.Sazet,nebo hrat poker u toho NEJDE.Totiz jde,ale vysledek stoji za vylizp"del.Delejte jak chcete,nebo umite,ale na THC se vyserte!!!Vim,o cem pisu......A hulim porad...Ale az kdyz je po vsem a PC je OFF.

  5. #5

  6. #6
    Pocit moci na tělo působí stejně jako kokain

    z diskuse
    Jaromír Hastík, Podolí
    Sobota, 28.dubna 2012, 21:17:13 | Souhlasím | Nesouhlasím | +516

    Naše vláda a senátoři jsou v tom případě sjetí denně na plech...
    Člověk to musí mít furt pod kontrolou nebo se z toho posere...

  7. #7

  8. #8
    to stvorilo nejaky dite z 9ty tridy v ramci skolni souteze, na to bych vypsal 1.02
    Gambling feels like endless ejaculation

  9. #9
    Citace Původně odeslal Orbital Zobrazit příspěvek
    to stvorilo nejaky dite z 9ty tridy v ramci skolni souteze, na to bych vypsal 1.02
    Jakej kurz mi dáš proti? Vsadil bych a pak bych šel hledat za ten plakát odpovědnou osobu.

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •  
Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ?
-_-