Citace Původně odeslal gladiator4 Zobrazit příspěvek
Nechapu tu loajalitu,nikdy jsem se na nikoho nevytahoval a nikdy nikoho jsem nespinil ,mozna me jen nekdo spatne pochopil,o listkach z tipsportu nic nevim....ale za sebe muzu rict ,ze nikdy nic nevsadi bez toho ,aby tam bylo vse podle jeho pravidel..ve chvili vsazeni tiketu....,vseobecne se v tipsportu nesazi..protoze berou jen za par korun max...10k , ale predem rikam nechci tady na foru nejak machrovat ,chci jen nejaky nesmyslny veci kolem Lubora uvest na pravou miru,treba ,ze z gamblera se nemuze stat profisazkar....dnes to je clovek ktery ,je k sobe i k okoli velmi tvrdy,ale to same vyzaduje i od sebe..,je to clovek velmi chytry ...ale nikomu na svete nedaruje nic zadarmo...naopak
Jednou vyšel v příloze deníku Sport článek o sázení a tam Dědiče rozebírali a byly tam vyfocený i ty jeho štosy lístků (zda byly jeho je otázka), mnohdy podivný akovky. Pak se vše rozebíralo i v tom TV pořadu.
Možná to bylo v době, kdy jsi pro něj ještě nedělal.