
Původně odeslal
michal2299
ze Znojma nejsem, ale co vim, tak stadion je starej a me osobne se nelibi ani zevnitr ani z venku. I stadion v Chorvatsku je lepsi, jak kvalitou, tak vzhledem, i kdyz tobu zrejme tim, ze je asi jedinej v cele zemi a je v hlavnim meste, na druhou stranu, dokud nebyla v Praze O2 Arena, tak prazsky zimaky staly taky za nic, hlavne Eden. Jinak EBEL ligu jsem sazel loni pravidelne kazdy kolo a uspesne. Myslim, ze na sazeni je to dobra liga.
A jak tam sázet? Přijde mi to jako hodně vyrovnaná liga, kde každej může prohrát s každym, často jsou tam remízy. Kurzy na největší favority tak kolem 1,40....
Dneska hraje doma Salcburk, Linec, Celovec (KAC), kurzy max. za 1,45-1,50, obyvkle za 1,40. Ani v jednom případě se mi moc nelíbí hrát jedničku...
Tak to chce sázet outsidery?