Jsem tu nově...pár tydnů...čtu a čerpám. Musím řict, že jak to psal Meph cítím úplně stejně. Takže jsem tu nejspíš dobře.
Jsem tu nově...pár tydnů...čtu a čerpám. Musím řict, že jak to psal Meph cítím úplně stejně. Takže jsem tu nejspíš dobře.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |