ja jsem spokojeny, 24ku (43 na zapas) jsem mel na druhou pulku
43 btw je jeste blbejsi cislo nez 40

sledoval jsem cely zapas, libil se mi mnohem vic nez game 1

OAK vypada na perspektivni tym, kdyby nedelali picoviny v obrane (nedisciplinovanosti, plno penalties, nekolik double penalties), tak mohli vyhrat mnohem vic