ok, chápu. Jak už sem psal, každej má svoje metody a pokud jsou úspěšný, není co řešit.
jinak tuhle diskusi by asi chtělo přesunout do jinýho topicu a week 1 nechat čistě pro řešení tipů![]()
ok, chápu. Jak už sem psal, každej má svoje metody a pokud jsou úspěšný, není co řešit.
jinak tuhle diskusi by asi chtělo přesunout do jinýho topicu a week 1 nechat čistě pro řešení tipů![]()
Člověk to musí mít furt pod kontrolou nebo se z toho posere...
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |