ne, sazim vestinou co to da, ale v livkuPůvodně odeslal Nerazzurri1908
jinak sazim vicemene podle to win, takze na kurz 100 dam cca 1/100 vkladu atd
nevidim ted jaka ma ta tva otazka souvislost s tim co jsme psal o hodnote
jinak samozrejme ze sazim podle value... sazet podle toho jestli je trenerova cepice v barve mejch trenek sem este nezkousel, asi proto, ze za celej den se nestiham obliknout, nastesti sem v letadle stipnul takovou prijemnou decku, tak uz mi nemrznou koule, no








Odpověď s citací