Citace Původně odeslal Nerazzurri1908
Citace Původně odeslal Orbital
A ano, analyza byla velmi pekna, uplne presna, bez chybicky to, co si rikaji miliony lidi sledujici NFL a PRAVE PROTO jdu proti. Nevim co je na tom k nepochopeni. Prave kvuli te skvele analyze vidime, proc jsou trzni kurzy vychyleny tam, kde jest value.

to mi teda odpověz, ty sázíš pořád za ten samej vklad? Buď to má value a nebo ne, podle toho vsadíš? Tak to aspoň chápu, podle toho co píšeš.
ne, sazim vestinou co to da, ale v livku
jinak sazim vicemene podle to win, takze na kurz 100 dam cca 1/100 vkladu atd

nevidim ted jaka ma ta tva otazka souvislost s tim co jsme psal o hodnote

jinak samozrejme ze sazim podle value... sazet podle toho jestli je trenerova cepice v barve mejch trenek sem este nezkousel, asi proto, ze za celej den se nestiham obliknout, nastesti sem v letadle stipnul takovou prijemnou decku, tak uz mi nemrznou koule, no