Původně odeslal Orbital Uz jsi z SIA vybiral tyhle lahudky nekdy? Oni moc radi neplati sharpy prej. Neodvazil jsme se tam jit. Jenom dotaz, SIA je SportsInteraction nebo nějaká úplně jiná sázkovka? Dík...
Pravidla fóra