Něco jako "no pain, no gain"? Když jsem chodil kdysi v jednom období na vejšce cvičit do posilky, říkali tomu tamní nadřený gumy tuším "hranice pálení". Teprve když děláš tolik opakování nějakýho cviku, že tě ten sval hrozně pálí a pak už ho skoro necítíš, tak se dostaneš do fáze, kdy ten sval roste. Tohle mi to teda připomnělo, i když je to trochu extrémní příklad. Prostě to jenom tak nešmrdolit, jestli se chce člověk skutečně někam dostat.Původně odeslal Orbital








Odpověď s citací