Jenom bych tady chtěl uvést na pravou míru to s tím "Frantovým heslem", jak to Orbi nazval. Franta nic takovýho, že "nemusí pršet, jen když kape" neřekl. Pouze se mě snažil uklidnit v tom smyslu, že 3 roky nejsou zase tak dlouhá doba, abych byl kdovíjak za vodou, a že je důležitý, že jsem v plusu a pracuju na sobě a zdokonaluju se. Já jsem si tyhle jeho "poučky" shrnul do toho filmovýho hesla tuším z Jáchyme, hoď ho do stroje! To jenom aby tady Franta nebyl kvůli mě nějak zbytečně považovanej za nějakýho zjednodušovatele apod. Mě vnitřně dost pomohlo, co mi napsal, a shrnul jsem si to teda tak nějak do týhle mantry. Jen aby bylo jasno, že je v tom nevinně

Jinak Taxane, s tím prosakováním jsi mě uzemnil fakt slušně