Orbi, taky si myslím, že bez štěstí to prostě nejde. Štěstí je potřeba, určité schopnosti jsou nutné a pak už následuje mravenčí práce.Tady bych Frantu ještě trochu vylepšil „nemusí kapat, stačí když prosakuje“.Původně odeslal dharmabum
Takže nevzdávat se a bojovat.







Odpověď s citací