Orbi, taky si myslím, že bez štěstí to prostě nejde. Štěstí je potřeba, určité schopnosti jsou nutné a pak už následuje mravenčí práce.
Citace Původně odeslal dharmabum
Nicméně Franta mi zrovna dneska vysvětlil, že "nemusí pršet, jen když kape" nebo něco v tom smyslu, takže zůstávám klidnej a obrním se ještě aspoň na určitej čas trpělivostí.
Tady bych Frantu ještě trochu vylepšil „nemusí kapat, stačí když prosakuje“.
Takže nevzdávat se a bojovat.