...jeste jinak receno: zensky (i chlapi) delaji ruzny triky, jak zamaskovat svoji slabost. Jamkile ale zacnes verit, ze lidi prave tohle delaji a vidis ty jejich slabosti; das jim vedet, ze o nich vis a zaroven jim das nejak najevo velkorysost a to, ze toho cloveka nezadupes za to do zeme - tak si muzes ziskat kazdeho cloveka na svete. Problem je v tom, ze tohle je velice energeticky narocny pro tebe a vicemene to je presny opak toho, co clovek ocekava od vztahu. Je to dost analogicky tomu, jak pouzivat penize. Za sebe muzu skutecne odpovedne rict, ze cim vic mam prachu, tim vetsi je to tlak a tim tezsi je to zivot, kvuli ty odpovednosti za to hriste. Presto bych ale nemenil. Jen proste kdyz mi nejakej imbecil napise cas od casu "proc se neuklidnis a nejdes si lezet na plaz", tak mam chut mu dat jednu do zubu. Za ignoranci s jakou zije v tomhle svete a nevnima ho, ani svoji ulohu v nem. Samozrejme je to spatne, ale kretenizmu je kolem fakt hafo. Lidi nechapou tu tvou poznamku v PS, ktera se da prepsat i tak, ze zivot je o tom slouzit realite a cim vic penez mas, tim lip muzes slouzit. Submise vuci bohu je brana jako slabost a nejvetsi strach je z ni, pricemz to vetsina lidi ani nezkusi a je s tim za vterinu hotova jako elmagico s odchodem od rodicu/emigraci.








Odpověď s citací