videl jsem vcera a hodne me to pobavilo. takovych je na netu desitky ne-li stovky, ale ze na to tolik troubu naleti me teda prekvapilo.

btw mam na dnesek dve tutovky, kurzy jsou 3 a 9, jedna se o zaplaceny zapasy, poslete 5000 po postovnim holubovi. vsadil bych si to sam, ale chci bejt zejtra v televizi