Já používám Firefox, tam je to docela jednoduchý.
Ale spíš by mě zajímalo, jestli je možné vynutit zapamatování hesla. Určitý sázkovky si nechtějí moje hesla zapamatovat, asi je jedná spíš o https://*
Já používám Firefox, tam je to docela jednoduchý.
Ale spíš by mě zajímalo, jestli je možné vynutit zapamatování hesla. Určitý sázkovky si nechtějí moje hesla zapamatovat, asi je jedná spíš o https://*
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |