Podle me je vyse popsany stav aktualni - ne to k cemu to smeruje. Rozdil vidim v tom, ze dnes uz skoncila doba marketingu jako nastroje diky kteremu si zajistis bezproblemovy prisun klientu (a tedy penez). Vsechny trhy uz jsou zabrany a neni kde expandovat. Pokud neco nenabidnes navic (revolucniho) uz se v tomhle rybniku neuzivis. Dnes je moznost "za par korun" rozjet firmu, ktera bude nabizet vse (sazky, poker, hry, ruletu, bingo,...) ale uz proste nemas sanci nachytat dost zakazniku.Původně odeslal winncent








Odpověď s citací