no sance jak dostat lidi pres novy kanaly je
co bude znamenat treba poker na facebooku pres tu jejich menu odhadne jen malokdo, je tu 100 picovin a 95 z nich se nechytne, neco noveho se chytne, pokud tenhle svet nekrachne, tak budou gamblovat vsichni a vic a vic
ad wincent: ano popisujes soucasnej stav, ale kdyz pujdes ke korenum, tak proc lidi gamblujou? protoze chteji nejakou fake nadeji, falesnou svobodu atd. Jedna vec je jim dat tuhle fales, druha vec je udelat z nich kolecko v marketingovym retezci, o coz jde timhle outsouce krokem
a ja si nemyslim, ze to pujde zdimat dal timhle smerem, jednoho dne proste clovek zacne rusit facebook a misto nedelni navstevy hypermarketu si sedne k rece a bude jen koukat jako puk, tohle uz proste dal nejde... zaplivany pobocky fortuny jsou priserny, ale maji aspon nejakou atmosferu... tu atmosferu ma greek, pinnacle i berfair, ale tyhle flashovy ala bwin klony, kde budou stejny kurzy, stejny kecy, vsechno stejny a sterilni...tak tohle proste lidi bavit prestane a bude muset prijit fakt aspon neco novyho s novou falesnou nadeji








Odpověď s citací