Citace Původně odeslal winncent
podle me trh smeruje k tomu, ze tady bude par hlavnich planet (pinnacle, betfair, asie), ktere budou tvorit trh, par dalsich, ktere ho budou dotvorovat na okrajovejsich soutezich a konecne tisice malych staelitu (jenom marketingovych slupek), ktere budou diky technologiim vice ci mene dobre kopirovat trh ( s nejakou svou marzi) a jejichz uspech bude zaviset na tom, estli urvou a narvou do systemu dost lam. time of odds compilers is over, it is all about marketing.
Podle me je vyse popsany stav aktualni - ne to k cemu to smeruje. Rozdil vidim v tom, ze dnes uz skoncila doba marketingu jako nastroje diky kteremu si zajistis bezproblemovy prisun klientu (a tedy penez). Vsechny trhy uz jsou zabrany a neni kde expandovat. Pokud neco nenabidnes navic (revolucniho) uz se v tomhle rybniku neuzivis. Dnes je moznost "za par korun" rozjet firmu, ktera bude nabizet vse (sazky, poker, hry, ruletu, bingo,...) ale uz proste nemas sanci nachytat dost zakazniku.