trochu odbocim
sedel jsem ted v knihovne a projizdel stary noviny, budu o tom psat na blogu

pred 15ti lety sedel v MFD clovek, co delal marketing vedle redaktora, a jmenoval se dokonce redaktor inzerce

chapu ze dnes se outsourcuje VSECHNO, problem je, ze to zaslo tak daleko, ze to proste prestava byt funkcni a efektivni anebo to tak ja proste spatne vidim

Greek jede oldschool a nekrachuje, je pravda, ze Greeku tu moc byt nemuze
Sazkar.net jede taky oldschool btw

delat sazkovku stylem oddsmatrix a jediny o co se starat je najmout trafiic a CS a dohromady z toho neco splacat je IMHO nemozne, resp. mozne jen dokud ma clovek nejaky niche jako ma treba trochu fortuna nebo sazka; ale myslim a doufam, ze tyhle casy se proste meni a zmeni; nechci delat prani otcem myslenky, proste uvidime kam tenhle outsourcing dojde napric ekonomikou